basketbol zirvesi sonrası gerçek dedikodular

bu entryde yazanlar gerçektir anacım,buram buram emek kokan bir entry...uzun çabalar,uğraşlar sonucu ulaştık..bir ekip çalışmasıdır...biliyorum birçoğunuz o sıkıcı entryler yerine bunu bekliyordu...

tanım:zirve sonunda yazılan entrylerden sonra istediği dedikoduları bulamayan yazarların derin araştırmalar sonucu ulaştığı dedikodulardır.. ama merak etmeyin bebeğim,elbette çoğunuzun merak ettiği,tamamıyla objektif hazırlanmış bir haber...

zirveye gelsek aslında asla bu gece piskopata bağlayıp böyle şeylerle uğraşmak zorunda kalmayacaktık ama para derdi sardı anacım dört bir yanımızı, max blum geceleri e-5 e çıkıyor,bense işten kalan arta zamanlarımda cd olup,barlarda masalara oturuyorum.. anam aslında ben dedikodu sevmem,tarzım değil.. max blum pek sever öyle ucuz şeyleri..ben sosyal hizmet uzmanı olduğum için daha çok sosyal konular ile içiçeyimdir ayıptır söylemesi..ay neyse kafamı ütülüyorda ütülüyor, neden hiçkimse yakışıklılardan bahsetmiyor,neden hiç kavga olmamış,kimse kimseye bakmış mı,koli oldu mu acaba şeklinde durmaksızın söyleniyor da söyleniyor başımda.. yazılanları okudum, oldukça sıkıcı, sahte ve samimiyetten uzak şeyler,iş çıkmaz burdan dedim ve döndüm max blum a , dur kız dedim sıkma canını, canımız medyum fettish gelince sıkıştırırız accık,tüm ilgi çekecek şeyleri öğreniriz ondan dedim..

neyse geldi bizimkisi,aman bir mutlu bir mutlu..sanarsınız piyangodan 1 milyon çıktı... max blum u uyardım gizlice bastır diye, max blum bir yandan ben bir yandan,sıkıştırıyoruzda sıkıştırıyoruz..yok ama anam, adam en sıkıcı şeyleri anlatıyor da anlatıyor,"herkes çok tatlıydı,her şey süperdi "diyor ancak..afakanlar bastı da bastı..bende hırs yapıp, max blum un daha fazla üzülmesine gönlüm razı olmadığından,çektim bunu kenara, "bana bak bu gece uyku haram bize,çalışma var.şu an msndeki herkese engeli bas,kimseyle konuşamayız" dedim "birkaç saat kapsama alanı dışı olmamız lazım" dedim, "aaa ama seni de engellersem konuşamayız ki" dedi.. "ay max delirtme beni" dedim,"benim dışımda herkesi engelle bebeğim" dedim..."benimle irtibat içinde olman gerekiyor bu çalışma için" dedim,"tamam" deyip benimle beraber platonik aşkı tolgahan sayışman nın fake msn adresini engellemedi bir tek...

ayy baktım önümdeki malzemelere...yüzlerce belki binlerce samimiyetten uzak sahte,yapmacık sevgi dolu cümleler..."hmmm" dedim, döndüm max blum a "anam bu gece sen boğaziçinden bende hacettepeden mezun olmamızın ilk defa hakkını vereceğiz,ilk defa işe yarayacak ayol mezun olduğumuz okulların ünü" dedim, " eee peki,biz para kazanacak mıyız bu işten" dedi, "bu kadar paragöz olma bebeğim,her şey para değil bu hayatta" diye sert bir dille tersledim...

önümdeki malzemeye tekrar baktım..ince eleyip,sık dokumak gerekiyordu...ayık kalmamız için, koyu bir kahve içelim dedim...kendime koyu bir kahve yaptım,maxta yaptı o arada...bu yazılanların hepsini okumak fazla içimi şişireceğinden max blum ile görev dağılımı yaptım...yarısını o,yarısını ben okuyacaktım... zirve başlığı ve zirveye katılan yazarların nickaltları bizim için önemliydi..başladık okumaya, max blum biraz yaşlı olduğu için o okuma gözlüğünü taktı,bende full dikkat odaklandım monitöre.. haydi bismillah diyerek başladık ve inanılmaz başarılar elde ettik saatlerce süren çalışmalarımız,okumalarımız sonrası... max uykuya daha fazla dayanamadığından bu entryi girmekte bana düştü..i

işte gerçekler,hem de tüm doğal haliyle:

olay adamlardan biri medyum fettish ti...güzel zirve düzenlediği için herkes ona teşekkür ediyor falan ama dikkat edersiniz,her teşekkürün sonu medyum fettish ın yanında getirdiği arkadaşa geliyor...alla alla sizce de ilginç değil mi,illuminatiyi çözmüş çüklü kadınım deyip direkt odaklandım bu arkadaşa... aman bir övgüler,bir bayılmalar ayılmalar... tamam anladım anam,hepiniz ölmüşsünüz ayılmışsınız hestia ya...ayh daha fenası ray-banı öne sürmüşsünüz,aman bende yuttum sanki..küçük numaralar bunlar yutmam bebeğim... "teşekkür ederiz medyumcuğum, ama bu zirveyi düzenlediğin için değil hestia ile tanışmamıza vesile oldunda,gözümüz yakışıklı gördü" demek bu kadar zor olmamalı anacım...ay neyse devam edelim...

anladığım kadarıyla koyuyazar zirvenin en cool adamı olmuş,millet pek bir övdü bitiremedi onu...dedim bu yazara da odaklanmam lazım,nedir ne değildir diye,sonradan çaktım mevzuyu...aman bacakları mı cool yaptı bu adamı acaba bu kadar dedim,tövbe bismillah deyip başka şeylere odaklandım...

aman bayıldığım,öldüğüm aussiebum da olay olmuş,aaaa dedim bir dakka hemen anlamalıyım bazı şeyleri,ayh meğersem bebeğimin sevgilisi olmasa,evde kocası olmasa bayağı bir talibi olacakmış...onun başı bağlı,ayrıca dersleri var...gebertirim,kafasını bulandırmayın yavrumun...aaaaaaaaaaa!!!

gelelim şimdi tra jedi ye... biraz sevgilisinden korka korka gelmiş bebeğim...yavrum özgürlüğünün içine kimsenin bu kadar sıçmasına müsade ettirme,ben çok ettirdim...köpekler gibi de pişmanım..ne onur kaldı,ne başka bir şey...muaaah, yaşının ve hayatının kıymetini bil...özgür ol ablam...

bunlar dışında ilgi çekecek hiçbir şey bulamadık anacım yazılanlardan,bulduklarımızda dişe dokunur şeyler değildi...en dikkat çekenler bunlardı...

ay bu arada şunu dicem top oynamaya gittiniz,hemen kendinizi sahilde sohbete attınız...anam spor bahane,dedikodu şahane vallahi...kimse çekişmeli maçtan bahsetmedi,herkes sahildeki sohbetten dem vuruyor...tabi dedikodu var,kaynaşma var,kola var sahilde..

hem kola ne bee,allahım ya dicek bişi bulamıyorum hiçbirinize pintiler...aman akşamüstü sohbetiymiş,sahilmiş,martıymış falan..

hıhhh...
o zirvelere imrenerek iç geçirerek gidemeyenlerden de dem vursaydın bacım.
zirveye katılmama sebebi. *
efendim hala cevabı merak edilen sorular vardır. aslında ben ve sadık yardımcım, yanaşmam, beslemem pisuvardaki siyah kil 2 bu soruların çocğunun cevabını biliyoruz.. siz de tahminlerinizi gönderin, doğru yanıtı verebilirseniz süpriz ödüller sizi bekliyor.

tra jedi arkadaşımızın zirveye giderken yerlerde sürünen özgüveni hangi yazarın özel ilgi ve alakasıyla tavan yaptı?

sözlükteki hangi pasif yazar zirvede ne gördü de takır takır entri girmeye başladı?

dedeler de dedeler diyen aussiebum u kim vapura kadar geçerdi?

medyum fettish hestia yı ne amaçla zirveye getirdi?

peki medyum fettish in umduklarından hangisinin bulduğuyla ilgisi yoktu da kendisini gırgıra şamataya verdi?

pota altında soyunan dark bear ın vucudundan neden hiçbir entride bahsedilmedi, bahsedildiği entrilerde üstün körü geçildi?

zirve sonrası tüm gece evde rin narin narin yarim adlı şarkıyı haykıra haykıra söyleyen yazar kim?

naringergedan neden tüm ilgiyi ayakkabısına toplamak istedi?

koyuyazar ın bacaklarındaki sır ne?

ve daha niceleri...
katılamayan biri olarak bu soruların açıklamalarını bekliyoruz.
- "ispanyollar olmadan asla" felsefesiyle ve ilkesiyle hareket eden koyuyazarın türk ayı ve ayıseverlerini görünce bir anda ağzının suyunun akması ve anında çark etmesi tetikte bekleyen katılımcıların ekmeğine yağ mı sürdü? ünlü seks filozofu koyuyazarın bu durumu hormonlarla ilişkilendirmesi ve "erkekler açtır bebeğim naparsın" demesi yeni bir uçkurgate skandalının kapılarını araladı.

- medyum fettishin maç sonrasında ortalıkta soyunması "pek de cüretkar ve küstahmış" söylemlerini doğursa da şortunun üzerine pantolonunu giyerken spor takımlarını ittire ittire zar zor sığdırması çorap mı kullanıyor şaşkınlığını dilden dile dolaştırdı.

- pisuvardaki siyah kil 2nin "ben zaten zirvedeyim neden katılıp seviyemi düşüreyim, tahtımı sarsayım" açıklamaları talihsizlik ve kıskançlık göstergesi olarak yorumlandı.

- aussiebumun "parlak küpem ışıltımın küçük bir detayı, siz bir de beni neonlar altında görün" çıkışı zirvede en iddialı isimleri bile gölgede bıraktı.

- hestianın gölgede bile güneş gözlüğünü çıkarmayışının altında kıskanç gaylerin şerrinden sakınma amacı taşıyıp taşımadığı çok konuşuldu, çok tartışıldı.

- ayimiyim neyim acabanın hasta yatağından kalkıp gelmesinin altında basketbol tutkusunun yatmadığı ve hasta olsa da yataktan kalkınca hiç olmazsa göz altı torbalarını kapatması gerekliliği medyum fettishle hestianın çenesini yordu.

- mavi bearın pek sessiz sakin halleri kendini ağırdan mı satıyor iddialarını gündeme taşısa da müzik zevkiyle gaylerin ilgi alanlarını yoklayıp avına sinsice odaklandığı dikkatli gözlerden kaçmadı.

- tra jedinin hayatında biri olduğunun ve sevgilisinden kaçışının altını çizme çabaları ayıların kol kanat germesi ve sıcaklığını hissettirmesine dalalet olarak yorumlandı. bunu duyan tunatuanın da bohçasını alıp evden kaçma hayallerini gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği önümüzdeki günlerde su yüzüne çıkacak gibi.

- dark bearın "her şeyi çekebilirim" açıklaması gaylerin ağzında çekiştirile çekiştirile uzadı ve altında konunun fotoğraf makinesinin dışında derin anlamlar taşıdığına kanaat getirildi.

- naringergedanın zirvedeki narin başlangıcını konu sekse gelince belki kaplan/on kaplan şeklinde olmasa da gergedanlıkla bütünleştirmesi şaşkınlık yarattı, bu işin piri koyuyazar bile bu duruma "yok artık" dedi.