basketbol zirvesi sonrası gerçek dedikodular

o zirvelere imrenerek iç geçirerek gidemeyenlerden de dem vursaydın bacım.
zirveye katılmama sebebi. *
efendim hala cevabı merak edilen sorular vardır. aslında ben ve sadık yardımcım, yanaşmam, beslemem pisuvardaki siyah kil 2 bu soruların çocğunun cevabını biliyoruz.. siz de tahminlerinizi gönderin, doğru yanıtı verebilirseniz süpriz ödüller sizi bekliyor.

tra jedi arkadaşımızın zirveye giderken yerlerde sürünen özgüveni hangi yazarın özel ilgi ve alakasıyla tavan yaptı?

sözlükteki hangi pasif yazar zirvede ne gördü de takır takır entri girmeye başladı?

dedeler de dedeler diyen aussiebum u kim vapura kadar geçerdi?

medyum fettish hestia yı ne amaçla zirveye getirdi?

peki medyum fettish in umduklarından hangisinin bulduğuyla ilgisi yoktu da kendisini gırgıra şamataya verdi?

pota altında soyunan dark bear ın vucudundan neden hiçbir entride bahsedilmedi, bahsedildiği entrilerde üstün körü geçildi?

zirve sonrası tüm gece evde rin narin narin yarim adlı şarkıyı haykıra haykıra söyleyen yazar kim?

naringergedan neden tüm ilgiyi ayakkabısına toplamak istedi?

koyuyazar ın bacaklarındaki sır ne?

ve daha niceleri...
katılamayan biri olarak bu soruların açıklamalarını bekliyoruz.
- "ispanyollar olmadan asla" felsefesiyle ve ilkesiyle hareket eden koyuyazarın türk ayı ve ayıseverlerini görünce bir anda ağzının suyunun akması ve anında çark etmesi tetikte bekleyen katılımcıların ekmeğine yağ mı sürdü? ünlü seks filozofu koyuyazarın bu durumu hormonlarla ilişkilendirmesi ve "erkekler açtır bebeğim naparsın" demesi yeni bir uçkurgate skandalının kapılarını araladı.

- medyum fettishin maç sonrasında ortalıkta soyunması "pek de cüretkar ve küstahmış" söylemlerini doğursa da şortunun üzerine pantolonunu giyerken spor takımlarını ittire ittire zar zor sığdırması çorap mı kullanıyor şaşkınlığını dilden dile dolaştırdı.

- pisuvardaki siyah kil 2nin "ben zaten zirvedeyim neden katılıp seviyemi düşüreyim, tahtımı sarsayım" açıklamaları talihsizlik ve kıskançlık göstergesi olarak yorumlandı.

- aussiebumun "parlak küpem ışıltımın küçük bir detayı, siz bir de beni neonlar altında görün" çıkışı zirvede en iddialı isimleri bile gölgede bıraktı.

- hestianın gölgede bile güneş gözlüğünü çıkarmayışının altında kıskanç gaylerin şerrinden sakınma amacı taşıyıp taşımadığı çok konuşuldu, çok tartışıldı.

- ayimiyim neyim acabanın hasta yatağından kalkıp gelmesinin altında basketbol tutkusunun yatmadığı ve hasta olsa da yataktan kalkınca hiç olmazsa göz altı torbalarını kapatması gerekliliği medyum fettishle hestianın çenesini yordu.

- mavi bearın pek sessiz sakin halleri kendini ağırdan mı satıyor iddialarını gündeme taşısa da müzik zevkiyle gaylerin ilgi alanlarını yoklayıp avına sinsice odaklandığı dikkatli gözlerden kaçmadı.

- tra jedinin hayatında biri olduğunun ve sevgilisinden kaçışının altını çizme çabaları ayıların kol kanat germesi ve sıcaklığını hissettirmesine dalalet olarak yorumlandı. bunu duyan tunatuanın da bohçasını alıp evden kaçma hayallerini gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği önümüzdeki günlerde su yüzüne çıkacak gibi.

- dark bearın "her şeyi çekebilirim" açıklaması gaylerin ağzında çekiştirile çekiştirile uzadı ve altında konunun fotoğraf makinesinin dışında derin anlamlar taşıdığına kanaat getirildi.

- naringergedanın zirvedeki narin başlangıcını konu sekse gelince belki kaplan/on kaplan şeklinde olmasa da gergedanlıkla bütünleştirmesi şaşkınlık yarattı, bu işin piri koyuyazar bile bu duruma "yok artık" dedi.