başlık sıçmak

sözlüğün şu anki ihtiyacı; lakin bende o potansiyel şu an yok.
umudum (bkz: anormal genc)
başlık sıçmak için önce sabırlı olmak gerekiyor kardeşim. ne öle hadi lan topuklarınıza sıkarım orana korum buranı yalarım falan, buraların jargonu değil bunlar.

sözlük formatını öğrendiğinde emin ol başlık sıçmayıda öğreniceksin. heh gelelim bunu nasıl yapacağımıza, baştan söliyim ilk seferinde yapamazsan üzülme, zamanla öğrenilcek dediğim gibi. sıçmak istediğin başlığı yukarda başlık kısmına yazıp ara ya da getir tuşuna bas. sonra gelen ekranda entry görüyosan siki tuttun, çünkü başka bir yazar senden akıllı ve o başlığı çoktan açmış.

he yok böle bişi tadında bi ekran gelirse sevinebilirsin. önce sevin sonra ne yapcağını sölicem ben sana.. burası en zor kısmı çünkü. o ekrana yazıcaksın ama nereye?
bak çok sihirli dikkatli dinle. farenle usul usul aşağı in. bak hızlı inersen olmaz, usul usul. e madem yok ben açayım yazan yere farenin sol tuşuyla bas ve beyaz bir ekran gelicek. oraya içinden gelen tüm küfürleri yaz. kendine bile küfret. sonra başlıkla ilgili duygularını paylaş. son olarak göndere basıcaksın ama bunuda usul yapmalısın.
gönderede usul usul bastıktan sonra partiye başlayabilirsin.
hadi hayırlı işler..
akla gelenin göte kaçması durumudur yada akla gelenin götten çıkması.
sıcakta hiç çekilmiyor. kasılan, pardon sıçılan başlık insanı sözlükten soğutabiliyor.
yazar sıçar, çok sıçar, öyle bir sıçar ki başını sonunu alamaz, sıçar.
başlık sıçmanın önüne geçmek için karakter sınırı olsun, böylece sıçrama imkanı az olur, sol frame'de kaybolur gider.
yeni yazarların sıklıkla yaptığı şey, sonradan biraz kendilerine geliyorlar.
yılların yazarlarında da benzer şekilde ortaya çıkmaktadır, kendisini boş zaman değerlendirmek amaçlı kolilerinden arda kalan zamanlarda sözlüğe giren kaşarların sikimsonikliği de göz doldurmakta..

(bkz: çok da şey yapmamak gerek)