beğenilen beyle yakalanan ilk muhabbet anında araya giren lubunya

adamı seviyorsun ve ilk kez sohbet etme fırsatını yakalamışsın heyecandan kelimeler boğazından düğümleniyor falan, tam içini döküp tanıma ve tanımaya çalışma anlamında yol alacakken birden belirip yanınıza gelen "aaa cnm nbr sen de mi burdasın" modeli. kendisiyle muhatap olunmasa bile konuşur da konuşur. olm bi sus lan bi git.

söylemek istedikleriniz geri kaçar, araya giren tip orda o an ne yaşandıgını iplemez çünkü, bu tip "iki kişi konuşurken 3.ye bok yemek düşer"in en gereksiz şekil bulmuş insansı hali bi yerde.
-canım bi müsaade et diyip sikdir edilir, püskürtülür, hem de hoşlanılan adamdan puan kazanılır
canım bi siktirip gider misin diye dehlenir.
henüz beğenilen beyin güvenini kazanacak derecede samimiyeti ilerletemediğinin göstergesi şahsiyet. eğer muhabbeti daha sıcak/samimi bir ortam olan ev içine taşıyamadıysak lubunya ne yapsın. ama bu lubunya aynı zamanda sizin açgözlülüğünüzün bir eseri de olabilir. eve hemen öncesinde attığınız lubunya tam muhabbet anında yatak altından, dolaptan çıkıyorsa bu bir yandan yatakta seks tarihi üzerine konuşmadığınızı, diğer taraftan randevu trafiği konusunda bazı minik problemler yaşadığınızı gösterir. lubunya ise burada asla kötü niyetli olmayan kişidir.
en kötü tarafı, araya giren kişiye yanık olan beğenilen bey olunca yelkenleri suya indirecek lubunyadır. ne dedim lan ben! toparlıyorum du. beğenilen bey de o kişiye yanıksa işte o koyar. oldu galiba.