beğenmiyorsanız defolun ülkemizden

malesef birileri vatan sağolsun diye diye ülkeye inanan insanları fazlasıyla tüketmiştir. hatta bu uğurda kimileri kendi çıkarları doğrultusunda birilerini budamış hatta harap etmiştir. artık milletçe bu içi boşaltılan kavramı birbirimizi dinleyerek, idrak ederek ve bu duyguyu sömürmeden nasıl yüceltebileceğimizi düşünerek yaşamamız gerekmektedir. milleti o, bu, şu diye ayırarak bir yere varılmadığını gösteren vecizdir.
"yok ülkeyi değil sizi beğenmiyoruz, bir zahmet siz gidiniz" diye cevap verilesi laf.
argüman üretemeyen faşistlerin tartışmayı noktalama biçimidir.

evet bu laf söylendikten sonra tartışma gerçekten noktalanır. çünkü bu lafı sarf edebilecek kadar sığ, faşist ve fikir fukarası biriyle tartışılacak hiç bir şeyin olmadığı anlaşılır karşı taraf için.
'hem beğenmiyorum hem de gitmiyorum.' şeklinde cevap verilesi cümledir. ben bu ülkede aşık oldum düdük, ilk seksimi bu ülkenin evlerinden birinin kabe resminin önünde yaptım, ilk öpüşmemi bu ülkenin kapılarından birinin girişinde biri görecek korkusuyla ödüm bokuma karışarak yaşadım. beğenirim beğenmem o benim bileceğim iş. hem sen beğendin de ne yaptın? tek bir gerçeğin var mı senin bu ülkede. tek bir acı, acıtıcı, sevinçten göz doldurucu gerçeğin? sen hayatın boyunca bir kere gerçekten nefes aldın ya da nefessiz kaldın mı? yaşamayan bir metebolizmanın ülkesi olabilir mi? beğen ya da beğenme senin bir ülken var mı?
(bkz: gece gece agresifleşen lezbiyen)
(bkz: lezbiyen vahşeti)
milliyetçilikte çıban rolü oynayanların tezahüratlarıdır. yıkanmış beyinlerinin söyleyebildiği cümlelerden biridir sadece. kendi akıllarını kullanabildikleri zaman beğendikleri ülkelerinin ne kadar çekilmez olduğunun farkında olacaklardır. kısmet.
(bkz: midim ititirki sivmiyirsiniz inin kirdiği ilkidin difilin)
(bkz: rte'yo ostomoyosonoz onon yonottoğo olkodo yoşomoyon o zomon)
(bkz: doğo torkoston dororkon son otono sortondon bocokloyon folostono yordom odop tork kordosono onotoyorson soktor got bo olkodon son tork ovlodo olomozson)
ulan ne bu? bu ülke kimin? kim kimi kovuyo hayırdır? zaten bi siz biilyosunuz iyiyi, güzeli, doğruy de mi? sizden başka kimsecikler bu ülkenin iyiliği güzelliği için uğraşmıyo zaten herkes satıyo ülkeyi. siz zaten (yani kovan herkes) en iyi kovmayı "dfln mdm .s.s" demeyi bilirsiniz en iyi.
hepiniz aynısınız shannaarooo