ben whishaw

çok duru bir havası olan, ayrı bi çekiciliğe sahip bey. 20 kilo duruşu ve börek saçlarıyla james bond'da kendisinde gay titreşimi almamla ve gay olduğunu öğrenmemle de epey havalara uçurtmuştu. tabi evli olduğu görünce bir hayaller yıkılmadı değil, mutluluklar diliyoruz.

.jpg&imgrefurl=http%3a%2f%2fwww.trendus.com%2fben-whishaw-freddie-mercury-rolunde-15590&docid=7tzzeunfdvadmm&tbnid=gy5n9tp_mafkjm%3a&w=600&h=908&client=safari&bih=647&biw=1240&ved=0ahukewjb6dkmhftoahuqıcakhyb9dnsqmwgwkaawaa&iact=mrc&uact=8)

kedi canını senin ya!
dünyanın gayleşmediği bir dönemde evlenmştir... ayrıca oyunculuğu da çok güzeldir. bence "koku"daki performansı oskara layıktır. oskar almış mı kontrol etmedim ama bence almamıştır, çünkü film fazlasıyla "underrated"... diğer adaptasyonlardan çok daha iyi bir filmdir zamanının 2006 olduğunu düşünürsek... neyse film başlığı değil burası, ben biraz o başlığa uğrayayım.
gittikçe düştüğüm aktör. sufrajetleri anlatan filmde ne işi olduğunu, hadi işi oldu diyelim, neden hetero bi karaktere hayat verdiğini ve bi kadınla sevişme sahneleri çektiğini asla anlayamasam da, dünyanın en trajik gay karakteri olan sebastian flyte'ı başarıyla canlandırdığı için kendisini tebrik etmekteyim...