beyaz show

beyazıt öztürk ün kanal d ekranlarında cuma geceleri sunduğu program.
1996 yılından beri kanal d ekranlarında yayınlanmaktadır.
an itibariyle 90’lar gecesi yapılan program. volga tamöz, izel, ferda anıl yarkın,yonca evcimik, tayfun, metin arolat ve mansur ark konuklar.
20 yıl sonra izel-çelik-ercan ı bir araya getiren program. an itibariyle yayında.
31 mayıs 2013 tarihli gösterimi iptal edilen; salondaki öğrencilerin taksimdeki direnişe katılacakları twitterdan duyurulan program.
beyazıt öztürk'ün seyircilerden çağırdığı çocuğun çatalı gözüktü bu hafta! bu sefer de pornografi var diye linç edin adamı haydi!

edit: hah zaten bir grup protesto yapmış ve yayın yarıda kesilmiş! ulan ne oynuyorsunuz adamın üstüne be yuh artık!
bu gece yaşanan eylem sonrası oldukça ürken adam. keşke vtr'miz var demek yerine mantıklıca "kardeşim bu bir show programı, siyasetinizi başka yerde yapın" deseydi.
artık canlı yayınlanmayan talk show geçen yılki protestolardan nasibini almıştır.
kanal d demirören grubuna satıldıktan sonra artık yayından kaldırılacağı haberleri dolaşan program.

https://www.superhaber.tv/beyaz-show-ekr...
türkiye'de ünlü olma statüsü olarak sayılan talk show. beyaz show'a çıktıysan ok ünlüsündür artık. lan kendinize gelin dünyadaki diğer örneklerini gördükçe her seferinde götümle güldüğüm, komik olmaktan oldukça uzak showumsu. ne kaliteli bir espirisi var ne de akıllıca bir konuşması. umarım azalarak biter.

nahide ekengil karakteriyle aylarca güldüren, iki üç programda bir sibel meriç'i çağırıp trolleyen okan'ı mumla arıyoruz valla.
ergenlik yıllarımın cuma akşamlarını renklendiren tek şeydi. birkaç yıldır yüzüne bile bakmasam da yayından kalkmasına üzüldüm. beyazıt öztürk'ün kendine başka bir yol çizme vakti çoktan gelmişti zaten.