bir gay'e güveneceğime çıngıraklı yılana güvenirim diyen gay

ne çektin be arkadaşım, bu nasıl bir güvensizlik mülahazasıdır. bunu da yeni duydum belli ki bir eşcinsel atasözü olarak kullanılıp yaygınlaştırmaya hayli elverişli. tabi bu yanlış bir tanım ya da hatalı bir genelleme de olabilir, ancak betimlediği olaya bakmak lazım.

bir eşcinseli yılanla karşılaştırmaya sebep olan ise her eşcinselin bayıldığı heveslendirip geri çekilme mevzuu. evet ilgileniyor umutlandırıyor ve bir şeyler yaşamaya çelince sıra, çat diye yok olup ortadan kayboluyorsunuz. yapmayınız etmeyiniz efenim. azıcık tutarlı olunuz desem de fayda eymeyecek biliyorum. hayalleri süsleyen kusursuz erkeği bulana kadar başka gaylerin hayatını sikmeye devam etmek tatlı geliyor sanırım bilemedim.*
cinsel kimliklere bağlı bı olay değil aslında.kötü heryerde kötü.adam satan her cinsiyette satar.sadece doğru insanla arkadaş olup guvenmekle ilgili olan bır durum.hemde çıngıraklı yılan.wuuuuuuuuuuuu
"güvenme her dostunun yoğurduna sütüne
sonra sokarlar kazığı ta ............. dibine" ruhud şad olsun neyzen...
güven anlamında bukalemun gibi bir örnekleme yapılsa neyse de yılanla yalanın bağlantısını nasıl kurduğu anlaşılamayan gay.
o arkadaşa hediye olaraktan:

yanlış genelleme yapan geydir.
geylerin hepsi kötü değil sonuçta,hatta pek çok heterolardan daha delikanlı geyler var.ama şans meselesi.
bunu diyenin akranları zamanında yahudiler, siyahlar, kürtler, türkler ve daha bir çok çoğunlukta "az" kalmış insan topluluğu için aynısını dediler. aşağılık kompleksinin ürünüdür. sokakta rahatça el ele tutuşmaya başladığımız zaman azalarak biterler.