bir pazar günü daha yine sabahın köründe uyanmak

haftada sadece 1 sabah uyuma şansın var oğlum, neden kalktın sabahın köründe yine. hep bu ihs telekom yüzünden, sabah 7 gibi çişim gelmişti, çiş yapıp döndükten sonra "ulan sözlük geldi mi acaba" deyip bilgisayarı açmakla yaşanan uyanma durumum. pazar sabahı ancak böyle piç edilir işte, teşekkürler ihs telekom, teşekkürler çişi gelen pipi.
haftasonu tatilinde can sıkıcı bir durumdur;ancak sevgilinin telefonla seni aramasıyla uyanmışsan hangi saat uyandığının pek bir önemi yoktur.
eskaza telefon numaranızı verdiğiniz biri sizden hoşlanırsa her gece "iyi geceler" her sabah gülücüklü "günaydın" mesajı atabilir. e haliyle uyanırsınız. tepeniz atarsa bir daha bana 12.00-20.00 saatleri dışında mesaj atma diyebilirsiniz. kalbi kırılır evet ama rahat edersiniz. pazar sabahı da uyursunuz mış mış. oh
''hemen geri uyumalıyım'' endişesiyle tekrar yatağa girilse de çoğu insan için zor olandır. haftada sadece 1 gün olan pazar günü sıradan bir iş günü gibi başlar.
clubber 'ların asla yaşayamadığı bir duygu !
çok uyuyupta sersem olmaktansa, erken kalkıp kahvaltı yaptıktan sora eğer uykusuzluk varsa bi yarım saat kestirmenin daha mantıklı olduğunu savunan bendeniz tarafından makul karşılanan hatta tavsiye edilen eylemdir. * *