bonzai

4 Entry Daha
özellikle parklarda gecenin bir vakti şuursuz dolanan gençlerin çoğalması ile göze batmaktadır. hele hele kentlerin az gelişmiş bölgelerinde ve bu bölgelerdeki insanların rağbet ettiği eğlence mekanlarında kullanımı artan bir uyarandır. gece yarıları çöp kutularıyla konuşan mı ararsınız, polislerle game of thrones vari kafa tutanlar mı ararsınız saymakla bitmez. etkilerinin ne olduğunu bilmesem bile sokaklarda zombi gibi dolanan gençlerin arttığını görmekteyiz.

uyuşturucunun fazlasıyla arttığı yerler ile ilgili çeşitli rivayetlerde mevcuttur. özellikle eğitimsiz kesimin yoğun yaşadığı yerlerde kullanımının artması ve bu bölgelerin belli bir zaman sonrasında ölü bölgeler haline gelip rant odağı olmasıdır. bu bir rivayettir nihayetinde ya da madde kullanımının yoğun olduğu bölgelerinde kaderidir belkide. şu an inşaat sahası olan ve öncesinde uyuşturucu kullanımının fazlasıyla arttığı, yaşamın bittiği bölgeler olması dikkat çekmektedir.


artık eğitimsizlik mi dersiniz, kent yaşamına ayak uyduramamak mı, yoksa keyif budalalığı mı... ne derseniz diyin. büyükşehirlerde kullanımının fazlasıyla artması görülmeyecek gibi değildir.


15 Entry Daha