brad pitt

benim için bu adamın oyunculugu her zaman sexyliğinin önüne geçti
(bkz: fight club)
(bkz: snatch)
benim için bu adam sadece filmleriyle önemlidir. sokakta görsem tipine tükürmem bile. ıyy tipsiz. millet ne buluyor bu adamda anlamadım. aslında düşündüm de anlamak falan da istemiyorum.
kendisi oyunculuğu bırakma kararı alıp derinden üzmüştür beni.ama merak etmeyin konuşup geri döndürecem onu.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25297027/
troy filminde hoşuma giden, bunun dışında keyif almayı bir türlü beceremediğim artist oyuncu.
sarı çiyan. ama iyi oyuncu
meksikalı filminde julia roberts ile çok iyi iş çıkardığına kanaat getirdiğim şahsiyet.bu arada filmde ayı var.james gandolfini.

benim içinse bu adamın seksiliği,oyunculuğunun çok önüne geçmiştir. <br> <br>(bkz: öznellik)
ruhunu seytana sattigini dusundugum aktor.. <br>adam 50 yasina geldi.. hala ayni.. ulen ben 35 oldum sen de biraz yaslan di mi?? bu arada resmen 50 yasini dolduracagi 18 aralik 2013 tarihinde hollywoodu tamamen birakacagini aciklamist <br>oyuncudur..
antik yunan felsefesinde "the good is beautiful, and the beautiful is good" diye bir kavram vardır. (tabi onlar bunu kesin latince söylemiştir ama artık günümüz kitaplarında ingilizce versiyonu geçiyor.) yani bir insanın içi, yüreği güzelse, bu güzellik onun dış görünüşüne de yansır. ve bir insan güzel görünümlüyse, kalbinde de güzellikler vardır demek istiyor.
bizde iki kıytırık dizi çevirdi diye kendini yere göğe sığdıramayan insanları görünce, bu adamın da elde ettiği ve yaptığı şeylere rağmen sahip olduğu sakin tavrının, içindeki güzellikten kaynaklandığı düşünülebilir.
seksiliğine gelince, fazla zayıf ve sarışın, allah sahabına bağışlasın.
film tarihinin en overrated aktörlerinden biri. bu oyunculuğu sayesinde değil, seksiliği sayesinde abartılmasındandır. ben de oscar alamamasını eleştirenlerdenim ama amerikan medyası seksapaliteyi her zaman sanatın önünde görmüştür.
belki çok seksidir belki çok yakışıklıdır ama bir bear değildir. * neden bütün herkes bu kişiye hasta anlayabilmiş değilim. angelina bile daha çekici geliyor gözüme.*
tıpkı leonarda dicaprio gibi yakışıklılığı oyunculuğunu gölgeleyen aktördür.
angelina jolie nin yanına yakıştırabileceğim tek erkektir heralde.
biseksüel olduğu iddia edilmiş, habere göre angelina da bunu biliyormuş.

http://gzone.com.tr/sok-iddia-brad-pitt-biseksuel-mi/
görüştüğümüz dönemde tasavvuf ile ilgili bişeyler yazan sarışın birini gösterip "sarışın, renkli gözlü, genç ama şimdi orta yaşlı olan yabancı adam kimdi? bu adam ona benziyor" diyerek kendisini tarif etmişti.