burcunuz hayrolsun amca futurelavirs

15 şubat parçalı güneş tutulmasının ve yeni ayın burçlar üzerindeki etkilerini yorumlayarak yeni haftaya mutlu ve u-mutlu bakabilmemizi sağlamaya çalışan emektar yazar.
balık burcu nerde lan!!!
güneş tutulmasının ciddi ciddi kaderimiz üzerine etkisi olduğuna inandığını sanmıyorum, bir şekilde ekmek parası derdine düşmüştür kendi muhtemelen zira aklı selim yazarlardandır..
başlangıçta sadece ikizler burcu için yazılmış giri idi ancak aşırı ısrar ve talep üzerine 12 burcun tamamını işin içine kattım.

tarihin derinliklerinde en eski ilkçağ filozofları "sen elmayı sevmiyorsun diye başkası da elmayı sevmemek zorunda değil" der ve devam eder "sana lazım olmayan bir çöp başkası için altın değerinde olabilir."

eğlenmek amaçlı yazılmış giriler bunlar. maksat okuyup eğlenelim. astroloji ilgisini çekenler tabiki özellikle takip de edebilir. hatta başlığa futurelavirs amca yazılmış ki amca deliğim ama ben çok eğlendim ha isteyen teyze bile yazabilir^^

sözlükte her şeyin bu denli ciddiye alınmasından ötürü bazen kendimi sihirbaz hilesi ile tavşana çeviresim geliyor. hep bir gerçeğe çağrı var oysaki ben sözlükte illa maddi gerçekle örtüşsün diye kendimi yırtmadan yazıyorum çok da eğleniyorum. siz de eğlenmenize bakın fazla siklemeyin olanı biteni. öpüldünüz.