cami tuvaletinde sevişmek

"yerim yok bayazıd ağa camii tuvaletinde saat 19:00-19:30 arası müsaitim, ciddi p"ler yazsın" şeklinde gözüme çalınan arayış kipi. valla yersizlik ve yurtsuzluk insanları ne tür çözüm yollarına itmiş dimağım şaştı.

cami tuvaletinde seks yapmanın dinen caiz olmaması üzerine tonlarca metafor yazılabilir hatta bunu destekleyecek minvalde menkıbe ve ilmihaller de olduğuna eminim. ancak cami tuvaletinde bu işi yaparken cemaat tarafından olayın açığa çıkarılmasını düşünmek bile istemiyorum. ama benim vatandaşım akıllıdır işini bilir, gerekirse kendini feda eder tüm cemaati elinden geçirerek memnun etmeyi bilir, bu olaydan da alnının akıyla kurtulur.
beylikdüzü real'in mescidinin abdesthanesinde sevişerek hemen hemen yerine getirdiğim eylem. çok rastgeleydi. yine de aklınızda bulunsun, sakin bir yer.
oldukça tehlikeli eylem. yakalanırsan başına ne gelir belli değil. cemaatçi götü hiç bu kadar heyecanlı hissettirmemişti.
aman sakın yapmayın dediğim eylem.
bence gidin işeyin siz oraya, hadi o da olmadı gidin duvarına işeyin daha iyi.
abi nasıl bir yoksunluk çekiyor bu millet dediğim başlık.
eğer gerçekten bir allah varsa ve aynı inananlarına göre cehennem'e gideceksek; bu eylem sayesinde level atlanabilir, magma manzaralı locaya terfi edilebilir diye düşünüyorum, hani cehennem'e gitmeyeceksek de sınırlarını zorluyoruz, kendimizi zorla içeri aldırmaya çalışıyoruz gibi.

tabi inanmıyorsanız gayet "bursa çocuğuyum her yerde" diyerekten mazur görülebilir.