cesur kacav

bir ara duru önver vardı hatırlar mısınız? onun azıcık genç ve gay versiyonu. videolarındaki temel amacın duru önver gibi çarpıcı başlıklar koyup kendini şu instagramdaki salak espiri sayfalarına çıkartıp oradan izleyici kitlesi çekmek gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. bir nevi arda bektaş ve duru önver'in yasak aşkının meyvesi .

(bkz:+9 boxer koleksiyonum)
(bkz:erotik shoptan nasıl dildo aldım)
(bkz:gay erkekleri tahrik eden şeyler)
(bkz:homofobik anneme karşı +9 homofobi bozma büyüsü (çok riskli ve ekşınlı oldu) )
açılış cümlesi analıma hoş geldiniz ve kapanış cümlesi cesur ka çaaaavvv ile hem dumura uğratan hem de yaran gay youtuber.
lgbt+ camiası için bir darbe dahadır kendisi. sonra toplumda niye kabul görmüyoruz, neden bizi normal karşılamıyorlar ühü. ağam can, yönelimini açıklayan her lgbt bireyine hayranım. ama olayı medyatik olarak kullanıp prim kasanlara özel küfürler ediyorum haberin olsun.


ayrıca yüklediği bütün videolar hayatı boyunca ayaklarına dolanacak, gittiği her yerde karşısına çıkacak. çok yazık. marjinal olacağım diye rezil olmak.
marjinal olmayın lan. kendiniz olun.


ve ayrıca bu da iki yıl sonra "gay değilim, o zaman şartlar onu gerektiriyordu" derse şaşırmam.
kanalındaki tüm videoları silerek şimdiye kadar ki en mantıklı hareketini yapmış.
https://youtube.com/channel/UCTMM_6NuBos...
kanalını kapattı diye erken sevinmişiz videolarını tekrar yayına almış .üstüne vakit kaybetmeden yeni video bile eklemiş. bu çocuk böyle gider ama nereye kadar gider pek bilemedim.
takdir mi etsem yoksa kufretsem.mi bilemedim
öncelikle allah yardımcısı olsun,yaşadığı ortamı az buçuk tahmin edebiliyorum zira ben de benzer bir ortamda yaşadım ancak sonra evrimlesebildim şükür
öncelikle kendini keşfetme yolunda en azından açık bir birey.ancak.sorun surada,farkindalik seviyesi yukselmeden yapılan videolar kendine ve bize oldukça zarar veriyor,ondan aynı zamanda da kınamak istiyorum.
cesur umarım sözlükte varsindir,burada yazan her kötü yorumu dikkate alma ancak senden ricam kesfetme döneminde iken videolarin içeriğini en azından sorgulattir,hiçbirimiz pro değiliz ancak yasam deneyimlerimiz var.sana yardımcı olabiliriz.umarım hayatın daha iyi bir yone ilerler.
maalesef kanalını kapatmış. oysa nasıl ilk defa pasif olduğunu anlattığı ve çok da samimi ve sempatik bulduğum bir video ile bayağı ünlenmişti. böyle bir videoyu türkiye’de yayınlamak gerçekten cesur bir hareketti, ben takdir etmiştim. bu arkadaş biraz cahilce sayılabilecek laflar eden biriydi ama youtube’daki türkçe içerikli videoların ekseriyetini gördükçe, çok da şaşırtmıyor bu tür şeyler. lgbt görünürlüğünü artıran herkesi destekliyorum ben samimi oldukları sürece.