cesur kacav

açılış cümlesi analıma hoş geldiniz ve kapanış cümlesi cesur ka çaaaavvv ile hem dumura uğratan hem de yaran gay youtuber.
lgbt+ camiası için bir darbe dahadır kendisi. sonra toplumda niye kabul görmüyoruz, neden bizi normal karşılamıyorlar ühü. ağam can, yönelimini açıklayan her lgbt bireyine hayranım. ama olayı medyatik olarak kullanıp prim kasanlara özel küfürler ediyorum haberin olsun.


ayrıca yüklediği bütün videolar hayatı boyunca ayaklarına dolanacak, gittiği her yerde karşısına çıkacak. çok yazık. marjinal olacağım diye rezil olmak.
marjinal olmayın lan. kendiniz olun.


ve ayrıca bu da iki yıl sonra "gay değilim, o zaman şartlar onu gerektiriyordu" derse şaşırmam.
kanalındaki tüm videoları silerek şimdiye kadar ki en mantıklı hareketini yapmış.
https://youtube.com/channel/UCTMM_6NuBos...
kanalını kapattı diye erken sevinmişiz videolarını tekrar yayına almış .üstüne vakit kaybetmeden yeni video bile eklemiş. bu çocuk böyle gider ama nereye kadar gider pek bilemedim.
takdir mi etsem yoksa kufretsem.mi bilemedim
öncelikle allah yardımcısı olsun,yaşadığı ortamı az buçuk tahmin edebiliyorum zira ben de benzer bir ortamda yaşadım ancak sonra evrimlesebildim şükür
öncelikle kendini keşfetme yolunda en azından açık bir birey.ancak.sorun surada,farkindalik seviyesi yukselmeden yapılan videolar kendine ve bize oldukça zarar veriyor,ondan aynı zamanda da kınamak istiyorum.
cesur umarım sözlükte varsindir,burada yazan her kötü yorumu dikkate alma ancak senden ricam kesfetme döneminde iken videolarin içeriğini en azından sorgulattir,hiçbirimiz pro değiliz ancak yasam deneyimlerimiz var.sana yardımcı olabiliriz.umarım hayatın daha iyi bir yone ilerler.
almanya'da yeni bir hayat 23 yaşındaki şeker bir oğlandır.