cinsel organı pis kokan erkek

terlemiş erkektir, banyo yapması gerekmektedir. ayılar şişman oldukları için daha çok terleyebilirler ve bu durum bu başlıkta sözü geçen duruma neden olabilir.
cinselin organın sustalı olmasından mütevellittir. bazen, aşırı kilodan dolayı içeride kalan ve erekte olunca dışarı çıkan bu organ, orada havasız kalmaktadır.*
vardır! pislikle ilgisi olmayabilen erkektir.

senelerce "ter pis kokmaz, teri pis kokutan pisliktir" sözünü "düstur" edinmiş biriyimdir. aynı şeyi cinsel organ için de savunageldim. ancak "görev icabı" görüştüğüm, görüşmek için otobüs yolculuğu yaptığım bir kişide inancımın gerçek olmadığını "bil fiil müşahade ettim".

adamla birlikte 3 gün geçirdik burun buruna. benden çok o duş aldı. yine de bedeninin her hücresinden yayılan o inanılmaz kokuyu yok edemedi. evi inanılmayacak ölçüde temiz ve derli toplu üstelik. gardrobunu açınca after shave kokuları fışkırıyordu odaya. yine de bedeni çok kötü bir koku yayıyordu.

kokuyu ilk aldığımda yapamayacağım sandım. istanbul'da olsam geri dönerdim, ancak dönüş biletim olmadığı için kalmak zorundaydım.

devamını anlatıp bir insanı "gıyabında" betelemeyeyim... ancak biraz düş gücü olan neler yaşadığımı anlar.

kokulular konusunda bir tip erkek daha var: cinsel organı pis kokmadığı halde, daha arkalar pis olduğu için sakso çeken adamı o kokulara "maruz bırakan" erkek!

bu erkek kesinlikle daha berbat.
kafası sadece cinsel organdan ibaret olan bazı beyinsizlerin tek derdi boşalma olduğu için bazen böyle ibneler çıkar. leş gibidir ama karşı tarafta ki insanın duyguları hiç önemli değildir. aman yarrak bulmuşsun temizini mi arıyacan. al ye işte. bi tek bende var başka hiç kimsede yok. aç kalirsin kafasındaki ibneler için bu böyledir. kesinlikle yatağa alınmaz bunlar. hatta mümkünse camdan aşağı atınız.

ilişkiye mi girecen abi geç duşunu al temiz temiz. hem sen rahat et hem ben. almıyon mu ufaktan ufaktan sektir get bidenem. * * *
an itibarı ile "cinsel organımdan burnuma kokular" geliyor lan demişimdir. iyi mi kokuyor kötü mü daha çözemedim ama değişik bi kokusu var. hoşuma gitti açıkcası. güzel kokuyo lan.
arada olur büyütmeyin
eğer çok aşırı bir kirden bahsetmiyorsak, penise ait o hafif kokudan bahsediyorsak tahrik edici olduğunu bile söyleyebilirim. hatta bunun fetişi olan erkekler bile var, banyo yapmanı istemiyorlar. ama bahsettiğim koku bok kokusu veya koltuk altı kokusu gibi bir şey değil. iç çamaşırınıza sinen, hafif meniyi anımsatan o penis kokusu.*