cm101mmxi fundamentals

3 ocak 2013 te sinemalarda gösterime giren cem yılmaz'ın eski stand up şovu. henüz izleyemedim.
kesinlikle sinemada izlemeye gitmeyeceğim cem yılmaz şovu. tüm ergenlerin cem yılmaz'ın ağzından çıkan her kelimeye güleceğinden ve bu duruma sinir olacağımdan emin olduğum için dvdsini alıp evde izlemeyi tercih ediyorum.
çok sıkıcı bir gösteri. sinemada izledim.. büyük ama büyük bir kısmı bel altı esprilerden oluşuyor... bu da bir zaman sonra sıkıyor... bir gülüyorsun iki gülüyorsun sonra düşünüyorsun ben buraya cinsel uzuvlar hakkında komik birşeyler anlatmaya çalışan adamı izlemeye mi geldim diye...
izlenmesi gereken gösteri. cem yılmazı pek sevmememe rağmen, bu kadar keyif alacağım aklımın ucundan bile geçmemişti. güncel konular ve teknoloji ile ilgili o kadar güzel tespitleri var ki gösterisinde... genele bakılınca ilk bölümü daha da güldürüyor ve eğlendiriyor...
bel altı ve kadın erkek ilişkileri üzerinden espriler halen yapılıyormuş ya dedirtmiştir. sevgili çok gitmek istediği için gidilmiştir ama cem yılmaza olan gıcıklığım daha da artmıştır. teknoloji esprileri ve bazı yerlerde kendisiyle çelişmesi "öef çıkış nerde ya?" dedirtse de içten, sevgilinin eli daha çok tutularak bu açık giderilmiştir. yalan değil belki gülerim diye de düşünmedim değil, güldüğüm yerler oldu ama sıkıldım. zaten genel olarak da önde oturan 50li yaşlardaki kadının kahkalarına güldüm.

ne tatlı güldün be hatun.
gayet keyif aldım, zaman zaman sıkmış olsa da genelinde iyiydi, izlenmelidir. bu gösterisinde homofobik olmadığını da açıklamıştır.
cem yılmazın sinema filmidir.zaten cem yılmaz çok sevdiğim bir komedyen.fundamentalsede gittim güzeldi komikti.* zaten burdan çok güldüm yani)
ev ortamında - korsanı full hd amk para verip sinemada mı izleyecem- yardıra yardıra güldük yeminle. korsanına bu kadar güldüysem sinemada altıma zıçardım mutlaka. yok şöyle sıkıcı böyle itici ıyy diyenler afedersin sanki yıllardır izleyip gülmediniz adama daha iyisi varsa gösterin amk izleyek ki ben acayip de conancıyımdır ama cmylmz tek abi adam bu ülkenin bağrından kopmuş stand up'ını da çatır çatır yapmıştır helal olsun.
- uyudun mu diye yaz ben uyumadım da
sinemada izledim, allah'tan tam gösterimden kalkacağı sırada izledim. kimse yoktu salonda osura sıça güldük arkadaşımla. bu adamdan iyisinin olduğunu düşünmüyorum. bu ülkede bel altı muhabbet elbette bir mizah unsuru olacak, hangi dilde var bundan bol malzeme? ama olay direkt üç harfli uzuvlara yönelik olsa, showda başka bir konu olmasa bu eleştiriyi anlayabilirim. fakat cem yılmaz konu dağılımını adeta kardeş payı titizliği ile yapmıştır. imdb'de en son 9.6'yi görmüştüm şimdi ne durumda bilmiyorum. bu puanı kesinlikle hak ediyor.
ağzımın yarılması (ki ağzım normalde bu kadar yarılmaz, bilirsiniz) ile nefessiz kalma arasında izlediğim, gülmekten karnıma ağrılar geçirten, adama helal olsun kazandığın para dedirten 2 buçuk saat anıra anıra güldüğüm standup/film