cristiano ronaldo

bugüne kadar hakkında entry girilmemesine şaşırdığım futbolcudur. ayı sözlük futbolla alakasız anladıkta adam hem yakışıklı hem de gay(diyolaa)
irina shayk la beraberliği olan real madrid li futbolcu. biseksüel de olabilir .
diğeri için ;
(bkz: adanalı ronaldo) * *
real madridli futbolcu. 2014 yılı itibariyle aktif * futbolcular arasında dünyanın en iyisi/en iyi 2.futbolcusu gösterilen kişi.

düzenli kan verdiğinden dolayı vücuduna dövme yaptırmadığı haberleri yer alan adamdır. *

ayrıca 09/04/2014 itibariyle hakkında survivor turabi'den daha az entry girilmesi şaşırtıcıdır!
sık sık eşcinsel olduğu konuşulan ronaldo arkadaşının penis yada kasığına dokunurken fotoğraflanmış. bilemedim bak şimdi.

http://gzone.com.tr/futbolcu-christiano-ronaldonun-cok-konusulan-el-hareketi/
10 temmuz 2016 fransa portekiz maçı'nın daha ilk dakikalarında sakatlandı. o bilek fena darbe aldı, hemen düzelmez, ben söyliyeyim.
(bkz: bulgelerin gücü adına)

güç belli ki ronaldo'da arkadaşlar(bkz: bulge)
şampiyonlar ligi çeyrek finali ilk maçında juventusa attığı rövaşata ile 2.27m zıplamış ve müthiş bir keyif verdi dün gece. ayrıca şampiyonlar ligi tarihinde üst üste on maçta gol atan ilk futbolcu. şampiyonlar liginde 100 gol barajını aşan ilk futbolcu. yine şampiyonlar liginde bir sezonda 17 gol ile en çok gol atan futbolcu.
tek şanssızlığı dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusunun dönemine rastgelmesidir. (bkz:lionel messi)
adı vergi kaçakçılığı ve cinsel saldırı iddialariyla anıldi diye fifa 19 kapagindan silinen futbolcudur. ea sports durumların netlesmesini beklemeden ben işimi garantiye alayım dercesine yerine başka üç oyuncunun yer aldığı kapakla değiştirmiştir bile.