dark bear

  • /
  • 25
her geçen gün hayranlığım artıyor... adamın namı göbeğinden bile önde gidiyor. *
2 adet kedi babası olan yazar. adam meğer kedi manyağı imiş de bilemedik.*
başlık yönlendirme konusunda başarılı biri
bana hoşgeldin demiş... iyi demiş.
iyiniyetli, sempatik, sabırlı , candan bir insan . siyam kedileri çok ama çok tatlı ( profilinde gördüğüm kadarıyla ) tanimasam da çok eglenceli olduğunu düşündüğüm aydın entellektüel kişilik.. karizmatikte..
çok güzel bir insan. iyi ki var böyle adamlar.
3 adet kedi babası.

ulan insan arada kedileri sevmeye falan çağırir ama nerdee. gece yatak odana girip seni eterle bayıp kedileri kacircam haberin olsun. miyukkkk

edit; darktan ayar geldi kediler 3 olmuş of tam koyna sokup uyamalık he
admin olduğunu yeni öğrendim yalnız çok kibar biri adminler hakkındaki bakış açımı değiştirdi love u gurll
"sen yetkili bir abiye benziyosun"daki yetkili abi. tarafınızdan oylandığımda karnımda kelebekler uçuşuyor ki bu evlenmemiz için yeterli bi neden olabilir.
ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası başlığını ve başlıkta paylaşılanları normal gören bir insan. yorum yapmak gereksinimi duymuyorum. mevzu kendini anlatıyor.
beni çok sıcak bir şekilde karşılamış olan kişi. teşekkür ediyorum kendisine.
yazar olmak için başvurmadan önce diğer mecralarda sözlüğü arattığımda kendisi ve sözlüğü ile ilgili bilgi edindim az biraz iyi ki varmış kendimizi ifade edebilme ortamı yarattığı için teşekkürler kendisine sağolunsss kıymetlimssss
son zirve çıkışı boynuna yumularak hafiften öpüşlü emikleme yaptigim irice yazar, umarim sonrasında sorun olmamistir^^
ne diyebilirim bilemiyorum. ne söylenebilir ki? bizim için böyle güzel bir platform oluşturup, o kadar işinin gücünün arasında türlü sıkıntılara rağmen, ortamı mucizevi şekilde ayakta tutmayı başaran bir adam. tanıştım ve iyi ki tanımışım diyebileceğim saygı duyulası ender insanlardan olacak eminim. bundan sonraki bütün etkinliklerde biraraya geleceğimizi umuyorum.
kendisiyle 1 yılın sonunda tanışabildiğim ve enerjisini çok sevdiğim adam. en kısa sürede görüşmek istiyorum. ah konuşacak ne çok konu var sevgili dark bear.
sempatik biri sanki takilmak isterdim
kendisi hakkındaki 500.entryi ben giriyorum.
  • /
  • 25