dark bear

  • /
  • 26
admin olduğunu yeni öğrendim yalnız çok kibar biri adminler hakkındaki bakış açımı değiştirdi love u gurll
ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası başlığını ve başlıkta paylaşılanları normal gören bir insan. yorum yapmak gereksinimi duymuyorum. mevzu kendini anlatıyor.
beni çok sıcak bir şekilde karşılamış olan kişi. teşekkür ediyorum kendisine.
yazar olmak için başvurmadan önce diğer mecralarda sözlüğü arattığımda kendisi ve sözlüğü ile ilgili bilgi edindim az biraz iyi ki varmış kendimizi ifade edebilme ortamı yarattığı için teşekkürler kendisine sağolunsss kıymetlimssss
son zirve çıkışı boynuna yumularak hafiften öpüşlü emikleme yaptigim irice yazar, umarim sonrasında sorun olmamistir^^
ne diyebilirim bilemiyorum. ne söylenebilir ki? bizim için böyle güzel bir platform oluşturup, o kadar işinin gücünün arasında türlü sıkıntılara rağmen, ortamı mucizevi şekilde ayakta tutmayı başaran bir adam. tanıştım ve iyi ki tanımışım diyebileceğim saygı duyulası ender insanlardan olacak eminim. bundan sonraki bütün etkinliklerde biraraya geleceğimizi umuyorum.
kendisiyle 1 yılın sonunda tanışabildiğim ve enerjisini çok sevdiğim adam. en kısa sürede görüşmek istiyorum. ah konuşacak ne çok konu var sevgili dark bear.
sempatik biri sanki takilmak isterdim
kendisi hakkındaki 500.entryi ben giriyorum.
kendisi beni çok düşünüyormuş. depresyona girdiğim sıralar yazdıklarımı okumuş; ben sözlüğe girince rahatlıyormuş. yenir ki bu. geçen seferki zirveye, istanbul'da olmama rağmen gelemediğim için çok üzülmüştüm. kimse benle konuşmaz diye düşünmüştüm, o yüzden gelmemiştim.
sevmiyorum sözlükten çıkıyorum onun kaba tutumu yüzünden
evli mutlu çocuklu olmasına rağmen, ben mutluyum başkalarından bana ne dememiş, lgbt için büyük çalışmalar yapan, adımızın duyulmasını sağlayan, bizden umudu kesmemiş bir birey. o kadar evli biseksüellere çatmamıza rağmen, üyeliğimi yasaklamamış kişi. yeni lgbt+ sitemi destekleyen şahış. daha ne yazayım bilmiyorum.
profil resmi değişmiş.bearman
buralara o hükmediyormuş galiba... saygılar... kendisiyle tanışmıyoruz ama hoş karşılama için teşekkür ederim.
karşılamasına geç de olsa yanıt vermek istediğim yazar. gayet de kibar görünüyor. eline sağlık böyle bi oluşum için.
az önce bana çok büyük bir destekte ve yardımda bulunan koca yürekli sevimli ayıcık. hakkını ödeyemem.
kendisine attığım onlarca mesaja sabırla tahammül eden kişi, şahıs, zat.

kendisine teşekkür ederiz:

  • /
  • 26