dark bear

  • /
  • 27
kendisinden rica ediyorum başlığımı yeniden görünür yapabilir mi? *

(bkz:)

 spoiler!
yapmadı
sözlükteki en mükemmel insanlardan birisi. hiç unutmam, psikolojim altüst olduğu zaman hiç tanımadığı halde yanımda olmuştu. yeri geldiğinde babamız olabilen bir insana bu kadar nefret niye anlamıyorum. biseksüel olduğu için midir bu nefret? kolaysa siz yapın sözlük bakalım tutacak mı? dergi çıkartın, dernek kurun. yemez tabi. anca birilerine laf sokma çabasına girersiniz.
#396997

istanbulda olan herkesin kicini kaldiramaya usendikleri icin gelmedigini dusunmuyorum genelleme yapmassak daha guzel olabilir tek tarafli bakmayalim , gondermelerden hic haz etmem


sevgiler.
daveti uygun olduğu takdirde asla geri çevirmeyen, karşı görüşten bir konuya ilişkin cevabını gördüğüm kadarıyla gayet ılımlı bir şekilde ele alıp karşı tarafı da kırmadan etmeden dile getirebilen, nazik, kedileri olan, konuşacak konusu bitmeyen, bol kedili demiş miydim? , vakit geçirmekten keyif alınabilecek bir yazardir. bir de kedileri vardır ama buna deginmistik galiba.
adam yaşlanmıyor hatta her zirvede gençleşiyor sırrı ne çok merak ediyorum. hasta haliyle katılmış mutlu etmiştir. hep olasın.
benimde bol bol kedim var dark?
bende bir iki kelam edebilirim.
hem belki sıcak şarap içeriz.
evet evet teklif bunlar.
benim eşsiz, benzersiz, türünün tek örneği, biricik adminim dark bear'a bu kadar güzel bir ortamı hazırlayıp kız tavlamam için gerekli altyapıyı oluşturduğu için şükranlarımı sunuyorum. * *
sorduğum soruya cevap vermeye tenezzül etmeyen yazar. ancak bu kadar kezban olunabilirdi.
hayatımda böyle bi' admin daha görmedim.
bir soruya bakar soru mu diye, bir de sorana bakar kim diye. saçma salak insanlardan ve saçma sapan sorulardan bıkmışlığı vardır.

(bkz:ayı sözlük'te yazar engellemek) *
dark bear olmasaydı sözlük olmazdı. şu an bu özgür ortamda yazıyor olmazdık, gerçekten mükemmel bir insan, fakat halen biz insan olamamışız ki, şu an ki duruma cesaret edelim, biz insan olamamışız ki , her şeyi yakıp kavuralım.
adam gibi adam delikanlı insan.
hakkında bu kadar entry sayısı görünce başına bi şey geldi sandım.
genellikle flörtü olmayan, sarılmayı seven, sevimli insan.
tanımıyorum. belki bir gün tanışırız.
kendisi çok tatlı, kibar, yakışıklı ve anlayışlı bir beyefendidir.
admin olarak, sözlükteki entry’lerin yaklaşık yüzde 7-8’ini tek başına ürettiği görülen, sözlük için canla başla çalıştığı malum üst akıl der, başbarnağımı basar, geçerim. tanışmayı nasip eyle yarabbicim, yakışıklı biri gibi de aynı zamanda... ehehehe
tanışmak istediğim birisi
en kısa zamanda zaıtalime ulaşmasını rica ettiğim boylu poslu şahıs.
  • /
  • 27