dark bear

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası başlığını ve başlıkta paylaşılanları normal gören bir insan. yorum yapmak gereksinimi duymuyorum. mevzu kendini anlatıyor.
zaman zaman sözlüğün başındaki kişi olduğunu gereksiz sitemler ve kırıcı tavırlarla hatırlatma gereği duyan, sürekli altını çizdiği ayrımcılıkla mücadelenin kendisi söz konusu olduğunda üstünü bir çırpıda çiziveren, sözlükten ayrılmak isteyenin tanımlarının silinmesine izin vermeyen ama canı istediğinin tanımlarını bir çırpıda siliveren sözlük admini. oysa ki adminin sözlükte negatif tavırlarla bu kadar ön planda olması gerekmez. sözlüğün sahibi olup yazarlardan medet umarken- sözlüğü kuran bir kişi olsa da sözlük yazarlar sayesinde vardır- ve '' çok yazar çok tanım '' felsefesini güderken '' astığım astık, kestiğim kestik '' tavırları hiç yakışık almıyor.
ana dil başlığına yazmış olduğum "the language that a person can have; but not a state" girdisini 5 kere silen ve 4. kez bu işlemi yaparken bana nedenini "aynı entryi tekrar tekrar yollamana gerek yok aslında. türkçe meailini ilave etmen gerekecek, herkesin anlayabilmesi için" şeklinde bir açıklamayı nihayetinde lütfeden ayı sözlük yöneticisidir. kendisine "böyle bir kural olmadığını" belirtmiş olmama rağmen "böyle bir kurala gerek yok, herkesin ruhen ve beyinen bilmesi gereken birşey." diyerek beni dumura sürüklemiştir.

kurallarda herhangi bir ifadenin olmadığı sözlükte alıp başını giden seri eksileme olayına ruhunun ve beyninin ne dediğini çok merak etmekteyim.

(bkz: zeki müren ruhuna ve beynine göre versin)
ayyyy kendisine hayran kaldığım kişisi . kendisi adminlerdenmiş. o zaman vermezsek olmaz
tanımıyorum ama sevgilim bahsetti tatlı herifmiş.
nickini gördükten sonra ''ben neden pink bear olmadım '' diye düşündüren admin efendi ..
sözlüğün emektarı. haksızlık olduğu zaman objektif davranır, bazıları da bunu 'diktatörlük' diye yorumlar. halbuki çok adaletli biridir.

sadece bazı tip insanlar özgürlükle terbiyesizliği birbirine karıştırmaktadır.
radyoda yaptığı parça seçimleri ile güzel anlar yaşatan yazarımız.
sevmiyorum sözlükten çıkıyorum onun kaba tutumu yüzünden
konu ile alakalı olmadığını iddia ettiği entryleri silebilme yetisine sahip sanırım. sözlükte tanımdan bihaber, kendi başlığının altında "eheh hoşbuldum" diyen adamların entryleri dururken, eleştri yazılarını silebiliyor.
ilk tanıştığı birine evli olduğunu söylediğine göre bunu zaten kimseden saklamayan gizlemeyen insandır. eşi de zaten kültürlü, dünya tatlısı, lgbt dostu bir kadındır. aynı zamanda ayı sözlük yazarıdır ve çok değerlidir. birde eleştrilere bu üç yıl içinde gayet alışmıştır, açıktır. sadece benim cinsel hayatıma kimsenin burnunu sokmaya hakkı yoktur, bu eleştiri değil saldırı boyutuna geçildiğini gösterir. bunlar ilk değildir, son olmayacaktır. zamanında ve halen tehditler de almaktadır. açıkçası bunlara da hazırlıklıdır. o her halukarda ektiği fidanı sulamaya devam edecektir.
doğum günün kutlu olsun,
mutlu ol senelerce..
sana boncuktan kuş yaptım,
konacak pencerene..

doğum günü çocuğumuz, bir doğum günü partisi düzenleyip, doğum günü pastası kesmediginden, ona doğum günü armağanı olarak ancak bir şarkı göndermekle yetiniyoruz..
parti, pasta ve hediyeler seneye artık..

(bkz: yaş otuz beş yolun yarısı zirvesi)


#396997

istanbulda olan herkesin kicini kaldiramaya usendikleri icin gelmedigini dusunmuyorum genelleme yapmassak daha guzel olabilir tek tarafli bakmayalim , gondermelerden hic haz etmem


sevgiler.
sözlüğü canlandırmak adına elinden geleni ardına koymayan, bıkmadan usanmadan her gelen yeni yazara askk karşılaması yapan. biz ve bizim gibilerin sözcüsü olan. tanışmak istediğim yazar.