didem soydan

trans gay fashion dayanışma defilesi sayesinde tanıştığım tatlı mı tatlı, lgbt ve özellikle translara verdiği destek ile takdir toplayan oyuncu, manken.
lgbti dahil toplumsal her olaya duyarlı ve tepkisini gösteren, ünlü model.

instagramdan takip etmek isteyenler için;

https://www.instagram.com/didemsoydan/

twitter hesabı da şurada;

https://twitter.com/didem_soydan
cem adrian'ın son klibi olan seni seviyorum'da kendisini görme şansımız var.
ilişki haritası bir hollywood filmi ya da türk dizisi tadında olan kişi. ne var bunda diyenlere de sevgilerimi sunarım. ben o kadar rahat olamıyorum. olmaya çalıştığı kişinin yansıması olduğunu düşünüyorum. gerçek didem soydan'ı biz asla göremeyiz. gerçi bu tayfanın hangisi gerçek o da tartışılır.
makyaj videoları çekiyordu hala çekiyor sanırım. tarzı çok rahat ve dinamik. çok sevdiğim aynı zamanda duyarlı bir sanatçı *
geçtiğimiz günlerde kendisini, -de/-da bağlacını ayırt edemediği için "gerizekalı" olarak ilan etmiş olan "aynada çüklü ( bkz: https://img-s2.onedio.com/id-59562fc542... )" mankendir.
valla güzel mesaj. kendi instagram hesabından paylaşmış. kıyafetinden bir parça olsa gerek. ya da çüktür, ne olmuş.

https://www.instagram.com/p/BV43bRsAEn8/

twitter üzerinde de baya bir muhabbeti dönmüş, kendi de bolca katılmış muhabbete.

şurada; 15a4f
toplumsal konularda büyük bir yüreklilik gösterip fikirlerini açık açık beyan eden güzeller güzeli mankendir. geçtiğimiz yıl cumartesi anneleri paylaşımından dolayı açılan davada takipsizlik kararı verilmiş.

davalık paylaşımı;
“canım anne ve senin gibi değerli anneler: bu olanlar yüzünden sizden özür dilerim. açıklama yapmaya, ağır neden ve sebepleri anlatmak bile gereksiz. fotograf yeterli. bir anne, evladını arıyor. gözaltına alınmış ve kaybedilmiş evladını. onların adı benim için sevginin, vazgeçmemenin, yüreğin, analığın sözlük karşılığıdır. cumartesi anneleri özür diliyorum, bütün bu başınıza gelenler ve gördüğünüz muamele için özür diliyorum. sizler çöp yığının üzerine düşen çiğ tanelerisiniz. özür dilerim