diyanet'in çocuklara şehit olun fetvası

çocuk tecavüzleri, cihada çağıran çocuk piyesleri, aile bakanının tecavüz mağduru çocuklara trajik tutumu derken sike sürülecek akıl içermeyen bir açıklama daha geldi. iyi de neden çocuklar? tecavüzler sanırım yetmemiş olacak ki çocukları ortadan kaldırmaya yönelik de bir proje var. her aileye 3 çocuk yapsın denirken sanırım bunun için çabalanmış.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turki...
beyin yıkama. ölüme teşvik. evet evet milyon kurşunu yedikten sonra kimse acı çekmiyor. anestezili ölüm!
"onlar acı çekmiyor ki."

bir de trt’de küçük bir suriyeli çocuğun sözleriyle terör propagandası yapıldığı ortaya çıktı.

trt bünyesinde yayın yapan belgesel kanalında yer alan 2014 yılında yayınlanmış olan 'pusula doğu’ isimli belgeselde, küçük bir suriyeli kız çocuğuna babasını öldürenlerle ilgili sorular soruluyor.

"savaşmak zorunda kalsan ne yapardın" sorusuna kız çocuğu, "kontrol noktasında kendimi patlatırdım" cevabını veriyor.


o çocuğun yerinde kim olsa belki bunun gibi bir çok şeyi düşünebilirdi evet fakat bahsetmek istediğim bunların teşvik edilmesi ve normalleştirilmesi.
ve tam da bu zamanda herkes kontrol noktasında kendini patlatırken.


desteklediğim açıklama. şöyle anlatayım, ben bilime inanan bir insanım. darwin'in eserini okudum ve doğal seçilimin ne olduğunu biliyorum.

eğer, bir insan diyanet'in verdiği fetva ile (ki dinler bile hayatın değerli olduğunu söylerler) ölüme gözünü kırpmadan gidiyorsa bence ölmeyi hakediyordur, doğal seçilimdir bu.

ama, çocuklara bunu emretmek, 7 - 8 yaşındaki çocuklara ölümü, şehit olmayı, hayattan vazgeçmeyi güzel birşey gibi düşünmek... iğrenç...
sizin çocuklarınız, torunlarınız önden buyursun efendiler! allah sizin sevdiklerinize de nasip etsin. amen.
tarih boyunca iktidarlar bu canlarını cennet için satan salakları istemiş ve yetiştirmiştir.şimdi ölümü kutsayıp 72 huri için dünyasından geçen ışid köpekleri de şehitlik için kilometrelerce yolculuk edip ortadoğu da telef olup gitmektedirler.
allah'ın bir kere gönderdiği dünyada hem kendi için hem de ahret için güzel yaşamaktansa yine çakal bir müslümana yakışır bir şekilde kısa yoldan cennette kapak atmaya çalışmaktadırlar.sen hırsızlık yap,cana kıy,tecavüz et,hayvanlara işkence et,elalemin mahremine girip yazılar yaz,iki salak öldürdüm diye hop cennete git.hadi ya ne güzel islammış lan o.gerçi şehit olmak isteyenleri her zaman desteklerim.sonuçta doğal seçilim dene şeyin bir şekilde işlemesi lazım.haydi bakalım ey şehadet tutkunu müslümanlar cepheye gidirn ve 72 huriye kavuşun.lakin sıkıntılı bir durum var dünya ve ahiret şehit anlayışı çok farklı.72 huri beklerken 72 zebani bulmayın.