en sevdiğim 3 şarkı

atv'nin pazar akşamları saat 20:00'de yayınlanacak olan yeni yarışma programı.

jüride çakma metaforist ve beyin yakıcı nihat doğan; en son pazarda dampingli tayt alırken röportaj veren hande ataizi ve pop müzikte yerini tanımlarken kenan doğulu ile tarkan'a trajik tanımlar yapan burak kut var. müzik konulu bir yarışmada neden bu isimlerin olduğunu anlamaya çalışmak şöyle dursun; kuliste yer alan isimle de hayli ilginç.

sunucu olarak yarışmacı odasında bu tarz benimden özlem özden ve tuğçe ergişi var. bu tarz benimin son haftalarına doğru ağlama krizine girip özlem özden'in suratına tokat atmak için yumruk sallamaya karar veren ve son anda vazgeçip stüdyoda bayılma aşamasına gelen ergişi; çoktan özlem özden'le can ciğer olmuş bile. samimiyetsizlikten ölmemeleri büyük başarı.

jüriye anlam veremedim, diğer isimleri de çözemedim akıbeti ne olur bilemem bari yemek programı falan olaydı konu; şarkı yarışması olması abes kaçmış, gözlerin haliyle jüride ajdarı da aradı cuk olurdu kanımca.
tam bir fiyasko bebeğim. bu kadar ajitasyon yapmasalar aslında program izlenir de, şarkı veya ses yarışmasından çok acıtasyon forever modunda şuan! hande ataizi ve nihat doğan var zaten juride, en baştan kaybediyor.