erkeğin en değerli yeri sikilmemiş göt deliğidir

ekşi ve inste gibi sözlüklerde sık sık karşıma çıkan homofobik söylem. anket başlıklarına bunu çok çok yazanlar var. adam ciddi anlamda göt deliğinin sikilmiş olup olup olmamasına takmış durumda.

ancak neden buna "en değerli" sıfatını bahşetmiş anlaşılabilir değil, çok uçuk ihtimaller geliyor aklıma. ciddi anlamda henüz ilişki yaşamamış bakire erkek delisi olabileceği gibi, " erkek adam kendini siktirmez ulannn" kafasında da olabilir. hatta dünyanın en faraj erkeği olup sırf kuyruk acısından bile taşan bir kompleksle bunu yazmış olabilir. malum piyasada tonla sözde hetero geçinip her beğendiğine veren homofobik hetero bey var.

kanımca göt deliğine kadar tonla değerli yer var.
bok yolu nu en değerli yeri gören kafa. beyin fazla çalışmayınca normal tabi. sikilmemiş deliğin ne kıymeti olacakmış hem. kolide zorlanır, sekste bütün ritmi bozar. uğraş ki alışsın da koli kesesin. ohoooo! ***
erkeğin en değerli yerinin sikilmemiş göt deliği olduğunu savunanlar ile kadınların en değerli yerinin sikilmemiş vajinası olduğunu savunanlar aynı kişilerdir.

(bkz: 21. yüzyılda ortaçağ kafasıyla yaşayanlar)
valla bende değerliymişim o zaman tabi bu işin şakası adam akıllı sevebileceğim biri çıksa bir saniye düşünmem aslında biraz kime siktirdiğine bağlı bir durum.
değerlenince bozdurulacak yatırımlardan birisi
heteroseksüel bir erkeğin en büyük korkusunu biraz dolaylı yoldan anlatan söz.
pasif olmayı aktif olmaktan daha çok seven bir homoseksüel erkeğin, basur memesi deşme arzusuyla, aktif olmayı daha çok seven ap eşcinselleri kızdırma çabasını dolaylı yoldan anlattığı düşünülebilecek söz öbeği.
aslında bende de sikilmemiş göt deliği var. hıyar (iki parmak) kullandığım için ona da çok değer vermiyorum. değer versem zaten...
ayy ne değerli götünüz varmış ayol. vermeyin amk. biz veririz siz vermeyin adfsfadfsad.
ak lgbti+ manifestosudur diye düşündürten.