erkek arkadaşın annesi

yakında tanışacağımdır.
eğer oğlunu heteroseksüel olarak biliyorsa ve sizden de bu anlamda kuşku duymuyorsa yatıya gidip aynı odada birlikte uyumanızı- uyumak zorunlu değil tabi- sorun etmeyecek kişidir. bilse ve kabullense her şey bu kadar olmazdı. *
beni oğlunun tesadüfen tanıştığı avukat arkadaşı olarak tanıdığı için çok seven aileden biri olarak gören annedir. sevgili olduğumuzu bilse ne düşünür ne eder bir fikrim yok açıkçası. merak da etmiyorum.

büyük ihtimal oğluyla bu kadar yakın olduğunuz için sizi seven, güvenen hatta yeri geldiğinde "bizimki az sinirlidir yatıştır onu ya da bizimki hakkını arayamaz yardım et ona" gibi nasihatlerde bulunan kadın. zaman ilerledikçe oğlum siz de bulsanız ya artık birilerini diye sitemlere başlar. sizden tık çıkmayınca da "ayy bunlar da bi alem ya , al birini vur ötekisine" diyerek en sevimli haliyle size takılır. aslında çok yakın arkadaş değil sevgili olduğunuzu öğrense napar bilemiyorum.
bana gıcık gözlerinden belli.pek belli etmese de birbirimizden hoşlanmıyoruz.oğlunu kandırdığımı düşünüyor.biricik evladını eroin kokain içirip torbacı yapacağımı düşünüyor.benim gibi efendi bir çocuk için suizan da bulunuyor.
tanışmaya cesaret edemeyeceğim annedir.ya açık verirsem,ya anlarsa?
oğullarını ders çalıştırmam için ısrar ederler. sürekli beni oğullarına örnek gösterirler. tamam sevmeleri iyi güzel de bir yerden sonra çocuk bu duruma sinir olmaya başlıyor. onu ne yapak? hayır, bir şeyde demiyorum.