erotik hipnoz

sizi tamamen rahatlatan ve herhangi bir tensel temas olmadan orgazm olmanızı sağlayan bir çeşit rehberli meditasyon. seks denilince her ne kadar akla dokunmak, öpmek gibi tensel şeyler gelse de aslında bu işin de temelinde psikolojik etkenler var. tekniğin temel çıkış noktası; beyni hayatın tüm stresinden arındırıp, açarak sadece işitsel uyarıyla bile etkilenebilen zihinsel bir boşluk yakalamak. beyninizi sonuna kadar açıp, hayal gücünüzü sınırsızca ve özgürce kullanabilmenizi sağladığından bu da sizi düşlediğiniz zevke taşıyor. seanslar ve uygulanış şekilleri ise oldukça çeşitli ve genelde katılımcıların isteklerine göre şekilleniyor. derin nefesler, zihninizdeki alanı dinlendirmenize ve temizlemenize yardımcı olarak sizi zevk imkânına daha duyarlı hale getiriyor. tekniğin uygulama şekliyse klasik hipnoz yöntemleriyle hemen hemen aynı.
bu konudaki uzmanların özellikle bilinmesi istediği bir şey var o da; bu yöntemin bir mastürbasyon çeşidi olmadığı! uzmanlar bunun mastürbasyondan ziyade bir deneyim olduğunu savunuyor. kişinin, hipnotizmada keşfettiği şeyleri mastürbasyondan ve cinsel deneyimlerden daha fazla zevk almak için kullanmasıysa kendine kalmış.
katılımcıların hemen hemen hepsi; daha önce böyle bir zevk ve deneyim yaşamadıklarını ayrıca mevcut cinsel problemlerini de hipnoz yoluyla aştıklarını ifade ediyor.
ayy çok fena deneyesim geldi. var mı gönüllü???