esmer erkek

"esmer erkek diye bir şey olmayaydı, erkekleri sevmeyi bırakırdım." şeklinde tanım bulan durumum. hatta sadece ve sadece ilişki durumunun esmer erkek oluşu ve hiç değiştirmeyişi konulu.

şekil ve bünye olarak erkek olmanın içini hakkıyla doldurabilen esmerlerimiz, sarışın erkeklere ekmek bırakmasa da; sokaktaki adamı çevirip fikri sorulduğunda; esmer de esmer diye havaya haykırışı şaşılası değildir. evet gara gaşlı gara gözlü adamlar, adamlarımız.
içinde bulunduğum güruhtur. her esmer erkek güzeldir diye bir önermede bulunamıyorum ancak uygun kombineye sahip olanlarının insanın dibini düşürdüğü su götürmez bir gerçektir şahsım açısından. ben özellikle renkli göz ve açık buğday teni kendilerine fazlasıyla yakıştırırım.
ay kokar o gıııı

diye bişey yok yeme de yanında yat.. *
bu tadı başkalarında bulamazsınız.
sarışının adı esmerin tadı

esmerim diye söylemiyorum ama esmerler bir ayrı çekici ve seksi
sarışınlar daha kadınsı geliyor
beyaz tenli erkek dururken neden esmer, diye düşünmeden edemem. beyaz tenli olmak isterdim. ayrıca beyaz tenli, sakalı kızıl, mavi gözlü diye bir gerçek de var...
herkes ten renginden bahsetmiş ama benim aklıma hiç ten rengi gelmedi. koyu tenli olup kahve saçlı olanlar esmer mi oluyor o zaman? e ben açık tenli, siyah saçlıyım o nasıl olacak? kendime kategori bulamadım ve gidiyorum ama aklım karışmadı değil. *
hele ki 180 üstü kıllı kolları kalınsa alın evde besleyin
daha çok sevişmelik gurupta yer alan, cinsel dürtüleri daha çok hareketlendiren , fazla konuşmayalım direk aksiyona geçelim dedirten gurup.hep ilk tercihim olduğunu bilsemde şunu farkettim sarışın birini beğenmek daha zor ama ne zaman beğendiğim bi sarışınla karşılaşsam bende esmerler gibi anlık değil ömürlük duygulara neden oluyor.aradaki en önemli fark bu olsa gerek.