etek giyen erkek

cesaretinden ötürü kutlanasıdır. "canımın istediğini giyerim kime ne bundan" kafası oh mis. milano, paris ve tokyo gibi şehirlerde baya baya etek giyen beyler var. aynını istanbulda yapsak şeytan bellenip taşlanabiliriz el aman tikat!

altına pantolon yerine ten rengi veya desenli seksi ince çorap giyseydi daha gerçekçi olurdu. üstü figen hanım, altı mahmut bey.. olmamıştır.
süpermarkette alış veriş yaparken gördüğüm kel kafalı amcadır. sadece etek değil, bayağı ceketli gömlekli tayyör ve topuklu ayakkabı giymişti. bana garip gelen şey yüzünde makyaj, kafasında peruk ya da herhangi kadınsı bir ifadesi bile yoktu. yani figen hanım ve mahmut bey ikilisi tam olarak burada vardı diyebilirim. kendimi adama bakarken yakaladığımda aslında onu yargıladığımı fark ederek utandım ve ağlayarak süpermarketi hızla terk ettim.
öğrenciyken bir kısa film için travesti rolü oynamamı isteyen ev arkadaşım sayesinde ben de giymiştim hem de bayaa cafcaflı bişeydi rengarenk kıyafetlerim vardı aslında bayaa efil efil dolaşıyosunuz lakin soğukta götünüz donuyor. yani kadınlar bunu yaz kış giyiyorlar valla helal olsun. ha bir de kornun solistine özenip sahnede giymiştim yüzümde bi ton makyajla. ne güzel günlerdi bee ah ahh keşke yine olsa. aslında yaygınlaşsa hetero erkeklerin de çok hoşuna gideceğini düşünüyorum. zira çoğu pantolon içinde cevizlerin sıkışmasından şikayet ederler. bence onlara eteği sevdirmek lazım.