eve ayı atma rehberi

kapıyı açın. ama sonuna kadar açın, geçemeyebilir. kapının karşısından başlayıp yatak odasına kadar giden pasta dilimleri bırakın. ayımız pastaları yiyerek yatak odasına gelince kapıyı hızlıca kapadın ve "şırak!" diye kırbacınızı öttürün. alın size evcil ayı.

evcil ayı kırbacı için 0900 666 31 69 nolu telefonla bize ulaşabilirsiniz.
dolaysız yoldan giden daima kazanır, ufak oyunlar gizemli seremoniler ve tutku ritüelleri yerine -ancak yerine göre- karşısına geçerek kendinizi bir gösterin. beğenen adam etkiye zaten tepki verecektir.

1- bar ortamından eve ayı atmak için: gay barlarda herkes kusursuz ve gözlerin kendisinde olduğunu düşünür yer yer ego tavandır. ancak ciddi anlamda sizden hoşlanan biri varsa bunu kesinlikle belli eder. siz de öyle yapın beğendiğiniz ayıcığın karşısına geçip göz teması kurun. bakışlarınızla yönetin. uygun olanla evinizin yolunu tutun. gözlerini kaçırandan iş çıkmaz başka ayılara yönelin.

2-sokakta, okulda, sosyal ortamda eve ayı atmak için: göz teması kriteri ters tepebilir, lakin ayı bey homofobik hetero da çıkabilir, mesafeli ve tedbirli davranın. tek atımlık kurşununuz olan bakışlarınızı bir kez yöneltin ve vereceği tepkiyi bekleyin. zaman zaman peşinizden gelip sizinle aynı durakta inenleri dahi göreceksiniz. yaklaşacak ya da sizden kaçacaktır.

3- gay profillerden eve ayı atmak için: profilinizde rolünüzü net olarak belirtip sağlam bir görsel koyun. aradığınız elemanın ne istediğine yönelik olarak yüz fotoğrafı, vücut fotoğrafı, güzel bir arayış özgeçmişi yer yer nü görseller size yardımcı olabilir. beklemeyin beğendiklerinize selam çakıp sohbeti yönlendirin. seks arayan bir ayıya güzel cümlelerle gitmeyin direkt icraat odaklı olun, sohbet temelli başlamak isteyen bir ayı için de sağlam edebi argümanlar kullanın. ve hooop ayı evinizde. akacak kan bile damarda durmadığına göre iş çıkacak ayı da yerinde durmaz size doğru akar.

4- ayı sözlükten eve ayı atmak için: bu konuyu fazlasıyla başka başlıklarda daha önce işlemiştim. o başlıklara yönelin. mesaj panelini kullanın ve ayı sözlük itiraf kısmını sık sık okuyun. itiraf kısmında sevgiye susamış yalnız olan ayı, sevgilisi olan ayı ve koli arayan ayı zaman zaman kendini ele verebilmektedir. sevgilisi ya da partneri olanlara yönelip yuva yıkıcı olmayın.