facebook'ta profil fotoğrafına gökkuşağı eklemek

13 Entry Daha
platform tarafından tutulan istatistiklere göre, ortalama olarak her gökkuşağı profil fotoğrafına 5 akraba müdahale ediyor. bu da türkiye’de bir anda 2 milyon denyonun su yüzüne çıkması anlamına gelirken, son 48 saat içinde en sık görülen gerzek akraba yorumları ise şöyle:

1. "hrant öldü ermeni oldunuz, gay pride'da ibne oldunuz. geçen hafta benim doğum günüm vardı, bir taneniz bile ismail olmadınız!"

2. "yavrum biz trabzonluyuz. seni daha il sınırlarında delik deşik ederler. hadi evladım o aradaki renkleri sil sen. bordoyla mavi kalsın gene. onda mesele yok. sen de 2 renkle destek ver, nedir yani?"

3. "doğu türkistan'da müslümanlar katledilirken neredeydin osman? ben ve iki kuzenim daha bugün facebook'ta ölü bebek fotoğrafı paylaştık mesela sen ne yaptın?"

4. "pelinciğim, sen doğmadan önce ben dayın olarak çok erkek istemiştim. aslansın lan. arkandayım dayın olarak. gurur duydum, gurur. al kızları gel bi gün dayın rakı içirsin size"

5. "bunlar hep amerika'nın oyunları. amerika'nın oyununa geliyorsunuz ama ben oyun isteği gönderince burun kıvırıyorsunuz. kiwi isteği yolladım sana, profil resmini değiştir, benim oyunuma gel..."

6. "yeğenim beyoğlu zabıtalarına ihbar ettik. senin profil fotoğrafını griye boyayacaklar. haberin olsun..."

7. "oğlum ne bu fotoğraf? çabuk gel sil kendini benim arkadaş listemden. ben tam yapamıyorum nereye basıyoduk?"

-zaytung
7 Entry Daha