ferhat ilkem

hatay'daki nefret cinayetine kurban giden arkadaşımız. daha henüz 2 günlük baba iken 3 suriye'linin yaşadığı bir evde başı ezilerek öldürülmüş şekilde bulundu. bu cinayetleri artık durdurun.

detaylar; http://www.kaosgl.com/sayfa.php?id=15248...

(bkz: eşcinsel cinayetleri)
(bkz: nefret cinayetleri)
hatay’ın iskenderun ilçesinde homofobik nefret kurbanı f. i. (27) cinayetinin katil zanlıları olarak daha önce serbest bırakılan üç suriye vatandaşı tutuklandı.

iskenderun’da, 20 kasım’da, suriye vatandaşı üç kişinin evinde öldürülmüş vaziyette bulunan f. i.’nin katil zanlılarından biri suriye’ye kaçmak isterken yakalandı.

elleri kelepçelenmiş, ayakları bağlanmış ve kafasına çuval geçirilerek öldürülmüş halde bulunan f. i. cinayetinin şüphelileri olarak gözaltına alınan cinayet evinin kiracıları olan üç suriye vatandaşı 22 kasım cuma günü adliye’den serbest bırakılmışlardı.

üç suriye vatandaşından zekeriye ghirep, iha’nın haberine göre f.i.’yi öldürdüğünü itiraf etti.

iskenderun emniyet müdürlüğü’nde sorgulanan zekeriye ghirep’in itirafında, f.i.’yi homofobik nefret cinayetlerinden tanıdık bir gerekçeyle, “parası ve cep telefonu için” öldürdüğü açıklandı.

“f.i.’nin en fazla 50-100 tl’si vardı!”
kaosgl.org’a ulaşan ve adını vermek istemeyen tanık, polisin resmi açıklama yapmamasına ve f.i.’nin “para için”öldürüldüğü haberlerine tepki gösterdi. tanık, f.i.’nin yanında çok parası olmadığını, en fazla 50-100 tl’si bulunduğunu belirtti.

“suriyelilerin sözde delikanlılıklarına laf gelmesin diye” yalan söylediklerini belirten tanık şöyle konuştu:
“çocuğa çamur atıyorlar! katil zanlılarının kelepçenin kendilerine ait olmadığını söylemeleri üzerine f.i.’nin kelepçe fantezisi olup olmadığı bile soruşturulurken, cinayetin “para ve telefon için” işlenmediğine ulaşmak zor olmasa gerek!”

cinayetin ardından tanık paylaşımlarını kaosgl.org’a ileten iskenderun lgbt toplumu üyeleri, elleri kelepçelenmiş, ayakları bağlanmış ve çuval geçirilmiş kafası ezilerek öldürülmüş halde bulunan f. i. cinayetinin aydınlatılmayacağından kaygı duyduklarını belirtmişlerdi.

posta gazetesi kosgl.org’un haberini yayınlamış ve soruşturmanın devam ettiğini yazmıştı.
adı unutulacak insanımız unutturulacak insanımız.f.i diye geçtiği gazete haberi de unutulacak çünkü sahipsiz çünkü kimsesi yok.ne yasalar onlar tarafın da ne ailesi ne ülkesi ne de milleti.

mesele suriyeliler değil lanet olasıca toplum ve onun kanunları.ortadoğunun iğrenç ahlak anlayışıyla büyüyen her türk her arap her kürt her fars bilirki bir eşcinseli öldürmek bir hayvanı öldürmekten bir level üstüdür.çünkü bir günahkarı öldürürse ya ceza almaz alsa bile çok olmaz.pis vicdanını da bir pisliği temizledim diyerek temizler.

rahat uyu sen ferhat ve affet elimizden ağız dolusu küfürlerden sonra bir fatiha okumaktan başka bir şey gelmiyor.çünkü sen de bizdensin.bizim gibi sahipsizsin.bizim ölülerimiz orta da kalır kimse duymaz niye öldüğümüzü duymakta istemezler zaten.yürüyüş yapmazlar tweet atmazlar bol bol.adımızı duvarlara yazmazlar, bilmem kim ölümsüzdür demezler.heykelimizi de dikmezler şehit diye.bu toprakalar da zaten ölmek çok kolay.