finding prince charming

logo kanalında yayınlanacak olan ve sunuculuğu lance bass'in yapacağı, 13 tane ''charming & gorgeous'' abinin en elde edilesi bekar bey için yarışacağı yarışma programı. bir bakıma gay bachelorette.

http://www.buzzfeed.com/davidmack/findin...


yalnız iç mimar bekarımız robert sepúlveda jr çok iyi, yani öyle böyle değil. istesin kendisinin yastık kılıfı istesin duvar kağıdı olayım boylu boyunca.

http://www.instagram.com/p/BEPJPJvnApJ/

http://www.instagram.com/p/BDzA3aoHAlb/

http://www.instagram.com/p/BGH8iq_HAsC/
twitterda okumuştum. çevrelerde kendisinden "no fat, no fem, no rice, no spice"ın televizyona taşınmış hali olacağından bahsediyorlar. üzücü kısmen.
sadece ''aşk'' arayan seksi iç mimarımızın mr right'ı olacak 13 yarışmacı belli olmuş.

2eb9b
gereğinden fazla mantık hatası içeren, buram buram kasıntılık, kas, boy, pos, para kokan yarışmadır.

prince charming'in kim olduğunu bilmeden gelmeleri zaten baştan fiyaskodur. belki sevmeyecekleri bir tiptir? karizma, vücut her şey midir "hayatının" aşkı için?

13 tane gey varken neden sadece o adama odaklanılmalı ki? belki aradıkları aşk kendi aralarında çıkar. tek bir kişiye odaklanma konsepti yerine; kimin eli kimin cebinde konsepti olabilirdi.

hepsi aşırı tipik ve beklenilen şeylere sahiptir. mutlaka hepsinin gym'de fotoları vardır, hepsi kaslıdır, hepsi zengindir, hepsinin düzgün bir işi ve oturmuş bir hayatı vardır. çeşitlilik denen şeyden çok yoksundur yani.
tanıtım videosunu izledim de, gerçekten çok rahatsız edici bir program olmuş. gerçi genel olarak bütün televizyon reality showlarını rahatsız edici bulan birisi olarak çok da hedef kitle olmadığım için yaptığım yorumlar da anlamsız herhalde ama bütün konsept yüzeysellik ve yapaylık üzerine kurulu olduğu için çok itici geldi bana. yakışıklı abilerin birbirleriyle cilveleşmelerini görmek için iyi olabilir ama bence o 13 yakışıklı gey abiyi bir eve kapatıp birbirleriyle itişip çiftleşmelerini bir hayvan belgeseli izlermiş havasında izlemek daha eğlenceli olabilirdi.
izledikçe formatın kendisiyle ilgili bir sürü çelişkiyle karşılaştığınız bir yarışmadır. prince charming'imiz sürekli "mükemmel olmanıza gerek yok" mesajını alttan alta vermesine rağmen tek bir erkeği elde etme mantığına ve "prince charming" yani masal diyarından fırlamış erkek sıfatına sahip bir yarışmada kendisiyle fazlasıyla çelişmektedir. bir diğer büyük sorun ise prince charming'in yarışmacılar ile birlikte aynı evde kalmamasıdır. adam kafasına göre her bölüm bir kaçı ile kısa "aktivitelerde" bulunmakta, bir iki öpücük bırakıp "baay" diyip bir diğer yarışmacıya geçmektedir. halbuki birlikte olacağın insanın ev halini, yatağa en salaş t-shirt'ü ile çapraz yatmasını, yemek yaparken eline yüzüne bulaştırmasını filan görmen gerekir. konsepti ve çelişkileri geçecek olursak yarışmacılar aslında eğlenceli tiplerdir, her ne kadar bir kısmı fazla sıkıcı ve kasıntı olsa da robby ve brendan gibi oldukça sempatik iki insanı barındırmaktadır. ayrıca şahsi görüşüm, sunucu lance bass'in prince charming'ten daha sempatik ve sevilebilir olduğudur.

konseptin absürtlüğüne takılmadan izlendiğinde keyif alabiliteniz vardır, sonuçta bi reality show'dan bahsediyoruz. gerçi bu kadar yüzeyselliğin içinde boğulup kapatabilirsiniz de, size kalmış. ben açıkçası kişi sayısının azalıp kalanların da prince ile samimiyeti epey ilerlettiğini görmek ve bunun getireceği kıskançlık kavgalarına şahit olmak için izliyorum. *
hepsi özel seçilmiş, muscle tipler. insan aralarına bir kaç ayı da koyar. hıhh!