geyşa ruhlu gay

yeminle söylüyorum böyle bir şey de varmış,şaşıırdım ne yalan söyleyim.yani yatacağım bir adama"rakın hazır,lig tvin hazır,sıcak su var,en seksi kıyafetlerimi de giydim,bekliyorum." desem,adam bırak evime gelmeyi,evime ambulans yollar kesin,benimle de olan bağlantısını keser.

benimkiler genelde şöyledir:

psk2:nabıyon yarrağam?
selamettin:iyim amk,sen nassın?
psk2:iyim bende.bugün işin yoksa gelde sikişek.
selamettin:tamam geliyom.

sonra biter,öyle işte.garip.
erkeğe hizmetten zevk alan, hoşuna gidecek şeyleri bilen ve hazırda bulunduran ve bunu da içten gelerek yapan eşcinsel pasif.
sevdiğine hizmet eden aşık gay
bazen de olmak istenildiği halde yapılamayandır: <br> <br>psk2:erkeğim,ayaklarını yıkamamı,ayaklarına masaj yapmamı ister misin? <br>slmttn:niye ki? <br>psk2:işte kocacığım,seni dinlendirmek benim vazifem.(cilveli bakış) <br>slmttn:ne bu arabesk arabesk tabirler,yok kocacığımmış,erkeğimmiş. <br>psk2:geyşalık yapıyorum ya anlasana mal.sözlükte gördüm,adamlar neler neler yapıyorlarmış erkeklerine.selamettin ben seni hiç mutlu edemiyorum. <br>slmttn:sinirlendiriyorsun beni. <br>psk2:kocacığım güzel popom kaşınıoooo(çocuksu ifade) <br>slmttn:sen benim hangi günahımın bedelisin çok merak ediyorum psk2.allah seni bana ceza olsun diye verdi,valla bak.(selamettin evi terrkeder) <br>psk2:üffffffff.
işim bitene kadar geyşa sonrasında zeyna ,bu mantıkla daha sağlıklı yürüyo ilişkiler
birkaç günlüğüne beni moda'daki evinde misafir eden bi' arkadaşın sahip olduğu ruh hali. sevgilisini değilse de erkeğini mutlu etme azmine hayran kalıyorum. her şeyimle ayakta alkışlıyorum. mutfakta harikalar yaratması, masajda orgazmdan daha zevkli anlar yaşatması, yatakta benim bile 'sınırsız' diyebileceğim fanteziler yaşatması gerçekten takdire şayan.
şimdi de ballı bademli bilmem neli bir içecek hazırlıyor. gece tanıştıracağı arkadaşlarına hazırlıyormuş beni. ne alakaysa anlamadım ben de :)