growlrdaki ayı sözlük isimli kullanıcı

şaka gibi bir kullanıcıdır. reklamın iyisi kötü olmaz tabi de, bu vatandaş birde benim profilime bakıp, ahanda bak sıçtım ve sıvıyorum modunda. tam olarak bu şekilde yazmış "ayı_sözlük" ki aslında arada boşluk bırakılabiliyor sistematik olarak. bu camfrog alışkanlığı olabilir. * bursa yıldırım olarak yer belirtmiş ve evet bursa merkez aratıldığında bursa'da olduğu görünüyor. yaş 26, boy 1,80 kilo 72. profiline ayı sözlüğü iş yeri olarak yazmış ve tarzı "latino" imiş. açıklama kısmında "pasif arıyorum, yeri olan..." yazmayı da ihmal etmemiş. yazışmalarda beni kahkahaya boğduğu için kendisine teşekkür ediyorum ama bu ezik ve gariban biri olduğunu değiştirmiyor. bursadaki arkadaşlardan yer tespiti rica ediyorum. hadi birlikte eğlenelim. profiline bakalım, mesajlar atalım ki popisi artsın. *
bu konuşmalardan sonra adını "am.kayısı" olarak değiştirmiştir. search city butonuyla bursa arandığında ilk sırada çıkıyor. merkezde oturuyor belli ki. canım benim ya, ne güzel eğleniyorduk. olmadı şimdi. 1 nisan'da tekrar beklerim.
isim hakları üzerime tescilli olan bu site isminin "yeri olan pasif arıyorum" veya her ne türde olursa olsun bir şekilde profil açmasını doğru bulmuyorum. bu çok net. dolandırıcılık gibi bir şey yani. twitterda ünlülerin adına açılan çakma hesaplar gibi. facebookta başka birinin fotoğrafını profil resminde kullanarak insanları kandırması gibi. neden mi? çünkü beni, bizi temsil etmiyor. bu isim ile kimlerle ne yazıştığı bile önem kazanıyor böylelikle. burada bir çok insan emek verip bir bir entry girip lgbtiler için geniş bir kaynak oluşturma çabasındayken, o profil üzerinden merak edip siteyi ziyaret edenler olabilir diye de beklentiye girmeye ihtiyaç yok kanımca. bize değer katacak fikir ve çalışmaların elinden tutmak lazım, köstek olacakları da gömmek şart.