hastanede ayaküstü sıçan teyze

ahahahay nasıl bir faaliyettir bu böyle valla şaştım kaldım. ayakta nasıl yaptın onu, donsuz mu geziyorsun, nerede olduğunu mu unuttun, anlamlandırmak mümkün değil.

bir benzeri; (bkz: süpermarketin ortasına sıçan kadın)
olay şişli etfal hastanesinde gerçekleşmiştir. teyze bildiğin sıçmıştır. yani höh, yuh, abov, abari, amanın, oha ötesi tepkilerime maruz kalmıştır. sıçarım ben böyle sağlık sistemine eylemini bizzati canlı canlı gözümüze sokan teyzemiz hiç bişi olamamış gibi pişkin pişkin sıçıp gider. bizim komşunun kedisi bile sıçacak kum bulamayınca boku götünde kurur yine de pisletmez güzelim hayvan yaşadığı alanı. ne diyeyim bilemedim bu teyzeye.

sıçma olayının videosu buradadır efendim -----) http://www.59saniye.com/ayak-ustu-kaka-y...
yemin ederim ilk izlediğimde fotoşop zannettim. şaka mı? büyük harflerle şaka mı!

artık bu insanoğlu ne yapsa şaşırmamak gerekir yahu, ahahaha yemin ederim ağlanacak halimize gülüyoruz ya!
"bunu da gördüm ya, hiçbir şeye şaşırmam artık" dememe rağmen her seferinde beni malup eden ülkemin güzel sıçan insanıdır.
gülmekten öldüğüm şey.* bir insan nasıl böyle bir şey yapabilir ya. biz sıçsak ahlaksız gençlik oluruz.
sosyal medyada milletin gereksizce "hastadır, engellidir" diye ajitasyon yaparak savunduğu teyzenin şişli etfal hastanesinin ortasında kolon dibinde gerçekleştirdiği eylemdir. teyze bildiğin divrik gibi bir teyzedir, hiç de öyle çok fazla zekalıların savunduğu gibi trajik bir durum yoktur ortada. hasta olsaymış tek başına elinde naylon poşediyle hastaneye gelmezdi heralde. bu bildiğin apaçık pislik. bunun hastalık olduğunu savunup drama bağlayıp muhalefet yapmak da pisliğin daniskasıdır.
herkes görüp şaşırıyor ama kimse şunu düşünmüyor; anatomik olarak o göt deliği aslında yere gayet dikey pozisyona getirildikten sonra o kaka/poop/ le poop/scheize yapıldı, bu durumda yere düşen kaka/poop/ le poop/scheize dikey düştüğü için distal kısımda bir miktar boyut kaybetti ve daha yoğun bir hal aldı yani o kaka/poop/ le poop/scheize daha uzun ve daha hafif bir yapıya sahipti efenim*
sokakta ayaküstü sıçan teyzenin eltisi, outdoor alanlara sıçan tiplerin de dünya ahiret bacısıdır.

rahatlığı ve kendinden emin halleri ile bu eylemi yapabilmesi karşısında; kendisinde soğukkanlı olabilmenin en yalın halini görüyorum.