her önüne gelenle korunmadan ilişkiye giren eşcinsel

atın ölümü arpadan olsun kafasını yaşayan, hiv ve benzeri bir çok hastalık konusunda başına gelmeden hiç bir şey öğrenmeye meyilli olmayan kişilerdir. çevremde bunlardan çok var. ve tabi bunu aktif, pasif diye de sınıflandırmamak gerekir. aktifin korunmak istememesi kadar pasifinde korunmak istemesi gerekir. yani adam korunmuyorsa pasif olan arkadaş da "olmaz" diyebilmeli. pasif eşcinsellerin hastalık kapma olasılığı daha yüksek olsa da aktiflerinde buna yakalanması oldukça olağandır. türkiye'de son dönemde pozitif yaşam derneğinden aldığım haberlere göre hiv pozitif olanların sayısı günden güne çığ gibi büyümektedir.
aids gibi cinsel yolla bulasan hastaliklar aktif-pasif ayrimi yapmaz.kan ve vucud sivilariyla gecer.korunmasiz iliskiye gelince malesef biz turkyeli escinseller basimiza gelmeden olayin ciddiyetini kavriyamiyoruz.tanisdigim bir adam zaten kirk yilda bir seks yapiyorum onun da zevkini yariya indiremem demisti.cehalet mi aptal cesarerimi bilmem ama bu konuda bigimiz cok sinirli.
bence maldır, korunarak da olsa her önüne gelenle yatmak saçma bir şey. her şey herkesle ya da her zaman yapılmaz. o zaman bir restorana girdiğimizde hiç tanımadığımız masaya oturup yemek yiyelim. wtf.
orjinali her önüne gelenle korunmadan ilişkiye giren insandır. yani bunu eşcinsel diye ayırmaya da gerek yok aslında. eşcinseller seks yapıyor da heteroseksüeller yapmıyor mu? seks yaparken korunmayan herkes riskleri göze alıyor demektir.
karşı tarafın can güvenliğini riske atan düşüncesiz, zevkleri uğruna hareket eden bilinçsiz insandır.
std bebeem, std, cybh, hiv, hepb-c-e-a-x-z-y-u hepsi, korunun
kondom dünyaya kondom herkese kondom dıyerkten unlu sahsıyet tugba ekıncının sozlerıyle kamuoyu olsutmak ısıtyorım bu konuda
her önüne gelenle ilişkiye giren eşcinsel değilseniz sizi etkilemeyecek eşcinseldir. yani bir insan size eğer prezervatifsiz ilişki için ısrar ediyorsa bilin ki sizden önce başkalarıyla da korunmadan ilişkiye girmiştir. böyle bir durumda o ne kadar ısrar ediyorsa siz de korunmak konusunda o kadar ısrar edin. erkek arkadaşınızda işler değişebilir.

(bkz: sevgiliyle korunmadan ilişkiye girmek)