hobi olarak eşcinsellik

en son halk eğitim kursunda hobi olarak eşcinsellik derslerine girdim...elişi ,dikiş nakış,adam nasıl ayartılır,nasıl fermuar açılır vs gibi bi sürü dersin ardından kurs bitiminde tüm kursiyerlere gurupsex partisi verilerek bitti kursumuz...şu anda sertifikalı eşcinsel hobi mezunuyum
çok azıldığı zaman yapılan başarıyla bitirilnce bir dahaki kursa kadar saklanılan etkinlik.
fobi olarak sahip olmaktan daha keyifli.
çoğu kişinin eşcinselliğe bakma şeklidir. hatta içlerinde homofobiklik bile barındırırlar ama iş uçkurluğa gelince en başta oluyorlar.
eşcinsellik hobi değildir. yaşam stilidir, yol göstericidir. her babayiğidin harcı değildir ve türkiyede her "ben eşcinselliği öğretirim" diyen de öğretmiyor. eşcinsel terminolojisinden bir haber adam tekyönde koli bulunca kendini üstad sanıyor ama çok seçkin ablalarımız da yok değil.
(bkz: avrupadan her boku almak )
normal olmayan yönelimler '' kapalı kapılar arkasında '' kalması arzulanan bir aktivite olarak görülmek istendiğinden kolayca üstünü örtmeye çalışırken kazandığı durum.
normal olmayan yönelimler '' kapalı kapılar arkasında '' kalması arzulanan bir aktivite oloarak görülmek istendiğinden kolayca üstünü örtmeye çalışırken kazandığı durum.