homojen party vol.2

eğlenmeye ve dayanışmaya çok alıştık. her ay buluşmak ayrı bir keyif oluyor. hoşumuza gitmese niye yapalım. ayh! yine çok eğleneceğiz...

2. homojen party'i yine bigudi club de düzenliyoruz. gecede bizi müzikleriyle coşturan ve gönlümüzde taht kuran cake çalıyor olacak. okey club'ten hediyelerimiz var. ayrıca tüm herkese homojen dergi'yi hediye edeceğiz. arkadaşlarınızı getirmeyi ve zirvetöre uğramayı ihmal etmeyin. herkesi bekliyoruz.

dj irina bizim için paris'ten davet edilmiş. cake'nin ardından müzikleriyle bizimle olacak.

yer: bigudi club
tarih: 19 kasım 2016 cumartesi
saat: 21:00
giriş: 10 tl

facebook eventine arkadaş listenizi de davet etmenizi rica ediyoruz. ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar keyifli bir zirve olacaktır diye düşünüyoruz.

facebook event:
https://www.facebook.com/events/82460183...
abim bana verdiği sözü tutarsa katılabilirim belki.

düzenleme: tutmadı.
bigudilere doyamadık. ayrıca lütfen okey'in o vasat çilekli lubricant'ı olmasın, o yoksa gelirim asfdjkls.
hımm, madem kayganlaştırıcıları beğenmediniz, okey'in hediyelerini iptal ediyorum o vakit. evimdeki dildolardan 5 tane hediye edeceğim şanslı 5 kişiye.

o değil de facebook etkinliğine arkadaşlarınızı davet etseniz süper olur. davetli sayısı çok az şuanda. bir el atıverin.

https://www.facebook.com/events/824601831013751/
annem ve babamın da katılmak istediği organizasyon! (ciddiler)* hayır asıl endişem şu beni az çok tanıyan bilir onlar ben çarpı beş kafada insanlar zaptedemem diye korkuyorum. ayyy!
heteroları son partide çok ötekileştirmişsiniz diye duydum. dovru mu?
gelmeyi cok arzu edip gelemedigime uzuldugum party
gardaşlığım xalo ve ahretliğim ile birlikte bir aksilik olmazsa geleceğiz. bankacibear ile yine aynı masayı paylaşma dileğiyle.
kimmiş? sorusu ile xaloyu ve bankacibear ı epey meşgul edeceğim kesin gibi.
bir sartla gelecegim partidir.

leoparli gelirse yine oradayim;) biri beni aydinlatirsa super olur. tsklr arkdslr
dj irina bizim için paris'ten davet edilmiş. o gece cake'nin ardından müzikleriyle bizimle olacak.
şansa bak ki spod'un eğitimi için istanbul'a gelmiş bulunmaktayım. cumartesi akşamı da program var ama uygun bir vakitte biterse ve ulaşım şartları elverirse ucundan accık katılabilme, ilk defa bir istanbul zirvesi görme ihtimalim var. buraya yazayım da, gelebilirsem sürpriz olmasın kimseye. sevgiler saygılar.
yoklama yapılsın kimler gelmiş tespit edilsin. sağ baştan say evladım.
fransız dj hatunu ciddili merak ediyorum. birazdan yollara düşeceğim. gece bigudi'de görüşürüz beybiler.
büyük bir heyecanla beklediğim parti! katılmıyorum ama parti sonrası sözlük pek bir şenlikli oluyor genelde, okuması çok zevkli.

"şu yazar harikaydı, bu mükemmeldi, ay onun harika bir karakteri var, yine bizi coşturdu, ne kadar mükemmelizz." öylesiniz gerçekten, iyi eğlenceler hepinize öptüm. yarın başlık altında en çok entry'si olan yazar da gecenin yazarı olsun, hehe.
fransiz dj hatununun gelecegini ogrendigimiz baslik. onceden soylesenize ben de hep saplar olacak saniyorum, ayip ediyorsunuz. aksam gorsrz.
çok kalamadığım ama çok keyif aldığım bir gece oldu, öncelikle ilk teşekkürüm xalo'ya çünkü bana yeri tekrardan o tarif etti, ahhh ne özlemişim orospu seyhan'ı ve şimdi nick'ini unuttuğum mimar arkadaşımı.. :) max blum yine fav'daydı, hiç beklemediğim anda bira ısmarlayan bankacibear'a çok içten bi teşekkür gönderiyorum, smellycat'i cidden çok özlüyorum her seferinde, onu görmek çok güzeldi, smelly demişken, şirin mi şirin pierrot'la tanışmak dün geceye nasip oldu, sevgili faredir fare ve narin gergedan en güzel yıldızlardan zaten, umarım kimseyi unutmamışımdır..
vee son olarak, dün geceden çok güzel bir kızın ayakkabısının teki bende kaldı, ayakkabının sahibini bulmak için şimdi istanbuldaki tüm kızların evine tek tek gidip ayakkabıyı denemem gerekecek..ya da belki o beni bulur..
  • /
  • 2