homojen party vol.2

eğlenmeye ve dayanışmaya çok alıştık. her ay buluşmak ayrı bir keyif oluyor. hoşumuza gitmese niye yapalım. ayh! yine çok eğleneceğiz...

2. homojen party'i yine bigudi club de düzenliyoruz. gecede bizi müzikleriyle coşturan ve gönlümüzde taht kuran cake çalıyor olacak. okey club'ten hediyelerimiz var. ayrıca tüm herkese homojen dergi'yi hediye edeceğiz. arkadaşlarınızı getirmeyi ve zirvetöre uğramayı ihmal etmeyin. herkesi bekliyoruz.

dj irina bizim için paris'ten davet edilmiş. cake'nin ardından müzikleriyle bizimle olacak.

yer: bigudi club
tarih: 19 kasım 2016 cumartesi
saat: 21:00
giriş: 10 tl

facebook eventine arkadaş listenizi de davet etmenizi rica ediyoruz. ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar keyifli bir zirve olacaktır diye düşünüyoruz.

facebook event:
https://www.facebook.com/events/82460183...
oooooo beybi alırım bi dal
giriş ücreti 10 tl ve karşılığında homojen hediye ediliyor demek ki giriş ücreti yok aslında... eee cakein playlistinin güzelliğini zaten biliyoruz... hprs ile biz orada olacağız... çıkın çıkın gelin
airbnb kullanılarak kalacak yer rezervasyonu yapıldı. hprs ile konuşuldu sıkıntı yok katılımı işaretleyecek. o gece çok eğlenicez. hele bir de iş bulursam onu da kutlarız hep beraber. hatta (bkz: hepberabear)
abim bana verdiği sözü tutarsa katılabilirim belki.

düzenleme: tutmadı.
bigudilere doyamadık. ayrıca lütfen okey'in o vasat çilekli lubricant'ı olmasın, o yoksa gelirim asfdjkls.
hımm, madem kayganlaştırıcıları beğenmediniz, okey'in hediyelerini iptal ediyorum o vakit. evimdeki dildolardan 5 tane hediye edeceğim şanslı 5 kişiye.

o değil de facebook etkinliğine arkadaşlarınızı davet etseniz süper olur. davetli sayısı çok az şuanda. bir el atıverin.

https://www.facebook.com/events/824601831013751/
annem ve babamın da katılmak istediği organizasyon! (ciddiler)* hayır asıl endişem şu beni az çok tanıyan bilir onlar ben çarpı beş kafada insanlar zaptedemem diye korkuyorum. ayyy!
heteroları son partide çok ötekileştirmişsiniz diye duydum. dovru mu?
şu an için 6 yazarcanın geliyorum dediği zirve
eski dost xalo ve kankasi muhabbeti güzel gardaslinin da katılımı ile 8 kişi olduk bile...
gelmeyi cok arzu edip gelemedigime uzuldugum party
gardaşlığım xalo ve ahretliğim ile birlikte bir aksilik olmazsa geleceğiz. bankacibear ile yine aynı masayı paylaşma dileğiyle.
kimmiş? sorusu ile xaloyu ve bankacibear ı epey meşgul edeceğim kesin gibi.
11 kişi geliyorum olarak işaretlemiş... son haftaya girdiğimizde bakalım kaç kişi gelecek
erken gelen olursa hprs ile biz bir yerlerde içip yiyip öyle geleceğiz. alo derseniz zirve öncesi mini zirve yaparak beraber gidebiliriz.
bir sartla gelecegim partidir.

leoparli gelirse yine oradayim;) biri beni aydinlatirsa super olur. tsklr arkdslr
bugün yarın çok soğuk olan istanbul havası zirve günü yaklaşık 17/18 derece olacaktır. hava güzel olacak hadi çıkın çıkın gelin
  • /
  • 2