hornet'te kuzeni görmek

az önce başıma gelen durum.memleketimin ibnelerine bir bakayım dedim aman allahım oda ne?en sevdiğim kuzenimin resmi.dehşete düşmedim hep biliyordum onda birşeyler olduğunu ama kesinleşince şaşırdım.34 amcaoğlumun arasında en sevdiğim amcaoğlum bir ibne.yeni nişanı bozmuştu bunu da düşününce kendisi için en hayırlısı olmuş.ama annesini ve babasını kıramayan bir adam için taşra çok kötü.kendisi olgun ve bear seviyormuş umarım bir gün burada karşılaşmayız.
kuzen değil fakat en yakın arkadaşım şeklinde başıma gelen olay. lise hayatım boyunca yediğimiz içtiğimiz ayrı olmayan arkadaş grubunda yer alan arkadaşlarımdan biriydi kendisi. sonra mezun olduk herkes kendi yoluna gitti falan ayda yılda görüşmeler bile durma noktasına geldi diyebilirim. şimdilerde çok tercih etmediğim popüler gay arkadaşlık sitelerinden birinde gördüm rastgele profilleri incelerken. insan nedense yakıştıramıyor ilk önce. yok canım fake hesaptır falan diyor. sonra iletişim bilgisinden yaşına kadar herşeyin tutarlı olduğunu görünce ve ilk şoku atlatınca mantıklı düşünmeye başladım. o dönemler aynı sitede fotoğraflı profilim vardı. belki o beni daha önce gördü. ya da hiç görmedi. pekte bir önemi yoktu açıkçası artık. çok sık görüşmesekte arkadaşımdı o benim ve tanıdığım gibi kalmasını istedim ilişkimizin bozulmasından korkarak.
ayy keşke dediğim durumdur. çok severim kendisini ama s8 olmasından kaynaklı bir uzaklığımda yok değildir. tüm kapıları yıkabilir bir profil
(bkz: eşcinsellerin kalabalık bir kuzen kitlesine sahip olması) durumunu akıllara getirmiştir, zira yolda koli/sevgili ile tanıdık birisine yakalanınca söylenen "kuzenim" yalanı, hali hazırda gayapp kullanıcıları için büyük bir aile olmayı da beraberinde getiriyor..

dünya ne kadar da küçük gerçekliği uyarınca hornetteki durumumuzun aşçı uşağa uşak bahçıvana bahçıvan şoföre sonra hepsi şoföre olduğu ve böylece kocaman bir aile olduğumuz varsayılınca kuzeni görmenin sadece bir ayrıntı olduğu fark edilir.
kuzenim olmadığından içim de, kafam da rahat valla. bundan sonra onlar düşünsün.