ikizler burcu

halk dilinde bu burç ikiyüzlü ve tehlikeli burç diye adlandırılıyor
dakikası dakikasını tutmayan,lay lay lom yaparken bi anda hayt huyt şekline giren ikizler burcu insanları.
acı ama gerçek ben bir ikizlerim...
ikizler burcu insanını çözene kadar akla karayı seçersiniz, göbeğiniz çatlar, kramplar girer. acaba acaba nerde hata yapıyorum sorunsalı. çözdükten sonra biraz daha kolaylaşır iletişim ve diologlar. allah kolaylık versin efendim. *
(bkz: ikizler geyinden uzak durmak için 10 neden)

önyargı kötü birşeydir ancak gey olanlarina karsi temkinli davranılması gereken burçtur.
her ikizler aynı değildir...
mayıs ayındakilerle haziran ayndakiler arasında büyük farklar vardır.
(bkz: beş parmağın hepsi bir değil)
ilgi çekici, itici, girişken, eğlenceli, sıkıcı, değişken, dengesiz, flörtçü, duygusal, duygusuz, açık sözlü, ukala, mütevazi, egoist ...
uzak durun sayın sözlükdaşlar bu adamlardan.hayatınıza girerler ama ağzınıza sıçıp gidemezler.bazen 3 bazen 5 kişiyle sevgili gibisinizdir.sabahları akşamlarına uymaz çok tutarsızdırlar.ben yandım siz yanmayın.benim kadar burçlara inanmayan bir adamı bile bu özellikleriyle burçlara inanır hala getirdi bu ikizler burcu adamları.
sabah gönderdiğiniz adam akşam eve gelmeyebilir garipsemeyin. herhangi bir konuda söz vermesini beklemeyin, değil sizin beklentinizi sözü bile unutabilir. hiç beklemediğiniz anda sürprizler yapıp sevindirebilir.. aksine beklentinizin en yüksek olduğu anda da randevunuza 15 dk kala iptal haberi alabilirsiniz..ikizler burcundan bir erkeği seviyorsanız ya onu bu farklı halleriyle sevecek, katlanacak yada hiç yorulmayacaksınız.
hayatıma giren erkeklerin %80 lük bölümüdür. seks sevgili bakımından değil, tanıdıklarım bakımından. keyiflilerdir aslında, sadece üzerine fazla gitmeyin, rahat olmalarını sağlayın. plan değişiklikleri yegane davranışlarıdır, bu sebeple ertesi günün planını yapmaya kalkmayın sadece anı yaşayın onlarla.

(bkz:#3340)
ikizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. onların adapte olamayacakları iş yoktur. bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler.

çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. bu nedenle onları tanımlayan sözcük düşünüyorum dur. fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar.

kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

kaynak: www.ikizlerburcu.net
ayrıca ikizler insanı zeki, çabuk öğrenme gibi mental özellikleriyle de ön planda olabilen insanlardır. ayrıca biraz da bencildirler ya da öyle anlaşılırlar. kendimin de ikizler olduğunu söylemem gerekir.
tehlikelidir. cazibeli olduğundan ne kadar karşı koyarsan koy sonunda ya sen veriyorsun ya onlar almasını biliyor. tek gecelik ilişki yaşayan erkeklerin yüksek oranı bu burçtan çıkar.
sekste merküre yakın bir burç olmalarından dolayı çekim güçleri süperdir. tahrik ederek sikişirler.

tabi yıl olmuş 2011 hala burçlara inanan var.
burçlardan anlamayan biri olarak bana hep çiftkişiliği hatırlatan burç, bi nevi şizofreni durumu
söylenilen bütün güzel düşüncelerin doğru olduğu burçtur

şizofren olduğumuz da doğru değildir
çünkü ben şizofren değiliz
evet efendim itiraf ediyorum benimde içinde olduğum burçtur..
ikizleri anlamak lazım.
yargısız infaz yapılmaması gereken bir burç.
özgürlüklerine düşkündürler karışılmasını istemez.
heleki sevgililiklerde. yön vermeye değiştirmeye kalkmayın. bunu yapıyorsanız o kişiyi elinizin tersi ile itmişsiniz demektir.
bir ikizlerle sevgiliyseniz kendinizi onun kollarına bırakın.
herşeyiyle sizi sahiplenip sever, taki ona yanlışınız olanakadar...
görmezden geldiğimdir...asladır.kat'adır.no'dur.'nevıı'dır.
burcunu söylediğinde, ikizler mi? '' ıyy '' şeklinde tepkilerin verildiği adamlarız. bir ikizler bir de akrepler bu kadar düşmanca karşılanmaktadır sanırım. en büyük yanılgı: iki yönlülükle* ikiyüzlülük kavramlarının karıştırılması. ikizler denen adam ikiyüzlü davranamayacak kadar deli doludur çünkü. başına dert açılacağını bilse de ne çenesini tutar ne bedenini.*) ) pasif agresif bir tavrımız vardır. karşısındakini dinler, kaale alır ama nihayetinde kendi ilkelerinden kolay taviz vermez. e şart değil illaki her konuda anlaşmayıverin. dünya mı batar?

evet bazen zor olabiliyoruz ama meziyetlerimiz ve artı yönlerimizin yanında pek esamisi okunmaz. genelde kötülüğü veya zararı kendinedir çünkü. kendini yıpratır. değişken ruh halimizin en büyük avantajı da budur ama: uzun süreli depresyonda kalmayız. bir yanımız hüzün bir yanımız neşedir. *

bahar çocuğuyuz, gözümüzü en canlı, cıvıl cıvıl mevsimde açmışız, o yüzden sanırım yaşam enerjimiz, libidomuz yüksek. e malum bahar demek damlara çıkıp çiftleşmek demek. ama çiftleşme dediysek öyle pat put alelade değil, hakkını vererek, coşkuyla, tutkuyla**
çoğu kişi söylemiş, sevdiğimiz zaman gerçekten dozu yoktur. onca libido bile bağlılığımızı sekteye uğratamaz. e nolmuş biraz dengesiz ve değişkensek. hayat zaten yeterince sıkıcı ve hüzünlü değil mi? yanında sürekli sürprizlerle dolu, ortamın kasvetini dağıtacak birinin olması kötü mü? sürekli minni minni içi geçmiş çift olmayı mı yeğliyorsunuz? en güzel sevişmeler de kavga sonrası yaşanmaz mı hem? neymiş efendim sürekli ruh halimiz değişiyormuş. değişti ği zaman git tv izle, mailine bak, bulaşıkları yıka kardeşim. mecbur musun üstüne gitmeye? hem üstüne git işte hard seks yapıcan fena mı? * var ya sen bizim gibi duygusal adamı da zor bulursun.

(bkz: evet beyler sıradaki gelsin) * **
zeki konuşkan cana yakın, kalbi temiz beyni çökecek olan erkeklerin mensup olduğu burç. *
  • /
  • 3