ikizler burcu

bir akrep olarak cok ciddiye almadigim burctur. uzak ve serin duruyorum. zaten hava grubu bir garip (kendi aralarinda takilsinlar). var birkac tanidigim, gercek benlikleri orada diplerde bir yerde ya da heryerde (madencilik oyunu oynasak mi, bulacaklarimiz bizi sasirtacak mi sevgili akrep).
kendi halinde takılan ancak bi seyleri başka burçlar tarafından azıcık sarsılınca her şeyi yerinden oynatıp darma dağın eden burç. fekalete giderken de yalnız gitmez buna sebep olanı yanında götürür. akrepin kindar ve analitik düzeneklerini pek siklemez görünür ancak poyansiyel olarak aşık olduğu burç genelde akreptir lakin macerayı sever tehlikeden hoşlanır.

bir ikizler bir akrepten hoşlanırsa bunun adı kesinlikle aşk olur ancak bir akrep bir ikizlere aşıksa baya mücadele etmesi gerekebilir çünkü ikizler isterse mutlaka alır konu akrepse ya sonsuz bir aşk ya da hastalıklı bir aşk acısına dönüşür. hiçbir seyi siklemeyen ikizler aşk anlaminda sadece akrepleri unutmaz unutamaz.
gözlemleyebildiğim özellikleri aşırı sinirlenmesi, aşırı rekabetçi olması ve "her şeyin en iyisini ben bilirim"ciligi olan burc. onun haricinde yaygın olduğu üzere teknoloji deliliklerini falan görmedim ikizlerin. yine kadınlarına erkek fatma denir ama onu da gözlemlemedim.
  • /
  • 3