ilişkisi yakın zamanda sonlanmış kişiyle flört etme

hoşlanılan kişiyle flört ediyor olmanıza rağmen eski ilişkisinin ayrılık acısının etkisinden kurtulamayıp sürekli dile getirerek sizi üzeceği durumdur. o acının etkisiyle eskisini unutmasına yardımcı olsun diye mi size ilgi gösteriyor asla kestiremediğiniz için ilişkisi yakın zamanda sonlanmış o kişiyle siz ciddi şeyler düşünseniz bile yara bandından öteye genelde gidemezsiniz. psikolojisi düzelip kendini toparlayınca birden iletişim kesilir zaten. bir de bu duruma üst üste iki üç kere düşecek kadar kör talihliyseniz, tebrikler ilişkiye olan inancınızı kaybetmek üzeresinizdir.
flört etmek çok iyi bence bunu yaşamalarında sakınca yok. fakat şöyle bir durum da söz konusu, gözlemlerime göre hep ilişkisi yakın zamanda bitip gelende suç bulunur eğer ilişkiye dönüşmezse ama bence farklı durum. evet ilişkisi biten yaralı güvensiz acılı üzgün unutamıyor vs ama hayat devam ediyor ve bir flörte başlıyor. buraya kadar herşey güzel flört de güzel ohh. ilişkisi yeni biten değildi diğerinin kötü bir partner arkadaş sevgili adayı olma ihtimali hiç mi yok? belki eski sevgilisine dönmesine bile sebep olacak kadar fenadır. olamaz mı bence olabilir.
anam en büyük hata aman no
yaptım,pişmanım ve yapmayın
yükünü taşımak sana kalıyor
yapma kardeşim,etme kardeşim.hele azıcık ciddi şeyler besliyorsan acilen açıl ve kaç.kalp acısından başka birşey olmayacaktır.
aşk acısı geçene kadar flörtte kalınmalı geçtiğini düşündüğünüz zaman sevgili olunabilir.
mümkünse aşk acısı çeken uzunca bir süre (kafasında durumu kabullenene kadar) flört bile etmemeli. eski birlikteliğindeki yaşadığı şeyleri sizde aramaya başlar öncelikle. daha sonra eskisini anlatmaya çalışır falan. ömrünüzü tükettiği gibi aşk acısı geçtiğinde size tekmeyi basması muhtemeldir. o süreçte eksiklerini kapatmak için sizi kullanmıştır çünkü. olan size olur anlayacağınız.
flört edilen kişi zamansız terkedildiyse beterin beteri olan durum. resmen yara bandı arayışı içerisine girmiş bu insanın gelgitli tavırlarını hissetmeye başlıyor ve eski sevgilisinden umudu koparmadığını anlıyorsunuz. size kalan kendinizi kullanılmış hissetmek oluyor.
yani bana denk gelmedi ama ben başkalarına denk gelmiştim o dönemler. imkansız yani. lanet gelsin hepsi benim gibiyse. yükleme app iletişime geçme arkadaşım kimseyle.