ilk günden evlilik planları yapan gay çift

var boyle ciftler ciddi ciddi. ozellikle evliligin yasal oldugu ulkelerde 16-20 yas araligindaki ergen gayler arasinda bayagi bir tanik olunabilir.

"evlendigimizde..." diye baslayan cumleler ilk 2 saat icinde baslar, sonrasinda taraflardan biri aklini kullanip da "manyak misin lan ne evliligi daha sabah tanimadigim insanla" demedikce gumbur gumbur gider. olay en sonunda '"blabla diye bir kiz arkadasim var cocuk istiyosan onla anlasabiliriz ama ilk cocuk benden anneyi ben buldum ;)))" gibi bir muhabbete gelebilir.


en uzunundan 3 aya ayrilirlar.
ikinci gün boşanma avukatı arayışına girecek olan gay çift. futurelavirs önerilir.
gey ilişkinin yeni yeni yasallaştığı şu günlerde bir devrime tanıklık eden geylerin bu heyecana kapılıp kendilerini nikah dairesinde bulmalarına yol açan durumdur. bundan bir yüz yıl sonra ne heteronun ne homonun siklemeyeceği evlilik akdi, işte bizim gibi zorla bunu elde eden topluluklar tarafından nasıl da heyecanla karşılanıyor.
gece çocuk ağlayınca kim kalkacak sorusuyle birlikte doğru yolu bulurlar. *
şu an tam olarak denyoluğun zirvesinde seyreden bu muhabbete nasıl dahil olduğumu bilmemekteyimdir! allah da benim belamı versindir!
evliliğin her türlüsü yanlıştır....st8 olan da gay olan da...
ilk günden evlilik planları yapan hetero çiftten farkı yoktur. yasal düzenlemesi elveren ülkelerde hemen evlenmeleri mümkündür; evlilik o ülkede yasal değilse beraber yaşamaları da mümkündür.

ilk günden evlilik planı yapıp hemen evlenen tonla gay çift vardır hatta bazıları dünyaca ünlü sanatçı ve politikacıdır.

özetle sırf ilk günden evlenme planı yaptılar diye drama queen ya da kezban değillerdir.
türkiye'de mi bu çift? imkansızın hayali pek güzel geliyor herhalde.