izel çelik ercan

20 yıl sonra tekrar birlikte sahneye çıkan eski pop müzik grubu. dağılmışlardı tekrar birleşirler mi bilinmez ama birleşmemeleri isabet olur gibi geldi bana, bu gece beyaz show da seslerini kaybettiklerini ve aralarında soğuk rüzgarların estiği bariz ortadaydı.
az önce izledim 20 yıl sonraki performanslarını izel müziğe devam etsin ama ercan ve çelik derhal imha edilmeli !
iyi ki de ayrılmış olan üçlüdür. yoksa ne adak bilecektik, ne ah yandım
ne hercai bilecektik ne de meyhaneci
ne sayenizde bilecektik ne de tam 14 saat oldu....
izel slikon yaptırdı. aşka düştü sonra toparlayamadı. yüzündeki problemden dolayı hayata küstü piyasadan çekildi gitti.

çelik başarılı bir çıkışla diğer iki arkadaşının önüne geçti. haklı ve başarılı bir kariyerle adından fazlaca söz ettirdi. başarısız evlilik, şarkılar çalıntıydı değildi ve atatürkçülük davalarıyla sakin bir hayatı seçti.

ercan solo kariyerinden önce uf-er'le orijinal işlere imza attı. hareketliydi, sosyaldi. ertuğrul özkök'ün kızıyla evlendi boşandı. fenerbahçe delisiydi. futbola bulaşıp spor yazarı oldu. şimdi o da sessizliğe büründü.
dağılmış grup diyorlar ama işin özünde asla bir grup olmadıkları gerçeği var. üç arkadaş bir albüm yaptı ve gruplarına bir isim bile vermediler. sonrasında 1993 yılında izel ve ercan saatçi birlikte bir albüm yaptı. sadece o dönemler yükselişe geçmek, popülerleşmek ve ün kazanmak için tüm emeklerini birleştirerek çok iyi işler başardılar. sonrasında birlikte konserleride sayılı denecek şekilde azdı. aralarında çok iyi albümler eserler de çıkardılar tekli olarak lakin ercan saatçi ve çelik kısa süreli patlamalar yaşarken izel aksine popülaritesini yitirmeyerek “gelişen çağa ayak uydurmak da denilebilir”bir şekilde eşsiz şarkılara çalışmalara imza atmaya devam etti. ayrıca 2019 da çıkarttığı albüm benim görüşümce cidden muazzam. özellikle yerine sevemiyorum.