izmitte adam gibi sevişilecek birinin olmaması

cebelleştiğim sıkıntım. komik olan, üniversitesinde 80 bin çıtır olmasına rağmen oluyor bu.
izmitin istanbula yakın olması sebebiyle özellikle anadolu yakasındaki adamların bu ihtiyacı karşılayabilecekleri düşüncesindeyim.
konum ve yer sıkıntısının varlığını dile getiren yazar beyanatı!
çok afedersiniz ama zaten izmit'te ne var allah aşkına? 18 senemi izmit'te geçirdim ve hala ara sıra gidiyorum, belki istanbul dışında çevre/uzak illere göre insanlara bir tık cezbedici de gelse izmit'in pek bi olayı yok arkadaşlar. 2 gün belki eğlenirsiniz üçüncü gün yine sıkıntılar diyarı.

obezlik yapmak istersiniz içerisinde bir kfc bile bulunmaz. alışveriş yapmak istersiniz, her yer koton-mavi kaynar çeşitlilik baya azdır. oturulacak yer deseniz, bir zamanlar insanların burun kıvırdığı starbucks'ta artık çocuk doğumgünü partisi raddesine gelecek halde, diğer birçok kafe de boş gösterişle müşteri kafalama-pardon kazıklama derdindedir. sinemaya gitmek istersiniz, zaten merkezde iki sinema vardır ikisi de idare eder durumda, her film gelmez ya da geç gelir. gece çıkmak istersiniz klübü geçtim güzel, dans edilecek müzik çalan bir mekan henüz duymadım. ya ucuz türkçe pop ya da elinde gitarla romantik şarkıların prensi/rockçı özentisi tiplerden canlı müzik dinlersiniz. gece otobüs saatleri iyice azalır, hadi taksiye bineyim dersiniz taksi sayısı haliyle azdır ve pahalıdır da. insanların her ne kadar son 4-5 yılda bir nebze de olsa iyileşse de yobazlığına, hele de erkeklerin o ''kesiyoz, akıyoz, aso izmit çocuğu'' olaylarına girmiyorum bile.
gün içerisinde tacize uğramış hissiyatını yaşatan şehirdir ve evet, hiçbir s*k*m yoktur.
"zaten biz de istanbul'da her gün 100 adam ile tur bindiriyoruz ehe" dediğim yakınma hali. onu da geçtim adam var mı ki adam gibi sevişme olsun.* hadi adamı bulduk diyelim sevişebilecek miyiz o da var.

açlık gibi, savaşlar gibi hatta küresel ısınma gibi global bir sorun bu. adam gibi sevişilecek kimsenin olmayışı her yerde. ha izmitte daha fazladır ya da metre kareye daha çok sevişilemeyecek adam düşüyordur onu bilemem.

(bkz: urfa'da oxford vardı da biz mi gitmedik)
"şu ilerde tükür beni kaptan?" diyenler için, "müsait bi yerde" diyen erkekleri üzmeyin beyler.