jennifer aniston

hakkında bir başlık açılmamış olmasının şokunu yaşadığım güzeller güzeli aktris. friends öncesi nötr olduğum, friends sonrası ise aşık olduğum bu hatun yine oscar töreninin en güzel hatunlarından biri olmayı başarmıştır. her ne kadar bazıları oyunculuğunu beğenmese de hem emmy hem de golden globe kazanmış olması bence yeteneğinin kanıtı.

(bkz: rachel green)
overrated'liğin kitabını yazmış amerikalı oyuncu. geçirdiği 123 estetik operasyona rağmen katırımsı ifadesini değiştirmeyi başaramamıştır. brad pitt'le ayrılığından sonra da iflah olmamıştır. ruhu şad olsun...
çocukluğumdan beri nasıl olup da güzel bulunduğunu hala düşünüp düşünüp anlayamadığım kadın. bir de bunun bir saç modeli var ki, ölümcül. bir zamanların brad pitt'ini kınıyor, günümüz brad pitt'ini angelina jolie'deki yükselişinden dolayı tebrik ediyorum bu arada.
kraliçem, meleğim, canım, cicim, her şeyim. ölürüm ya bu nasıl bir güzellik. friends'in ilk bölümünde aşık olmuştum sanırsam. brad pitt'in eski eşi. *
-alo bred prit mi ?!!!
-bana bak oğlum o angelinacoli midir, acun ılıcoli midir o kadınla olan ilişkini tasvip etmiyorum bilesin!!!
-jenifer anüsten vazgeçmemeliydin!!! anüsten nasıl vazgeçersin bret?!!!
-alo?!!!
-kapattı...
-neyse açmadıydı zaten...

bu hafta uykusuzda yiğit özgür'ün hünilisinden nasibini alan hatun kişi.
neredeyse 45 yaşında olmasına rağmen taşlığından ödün vermeyen brad pitt e çok benzettiğim kadın. oyunculuğuna yorum yapamayacağım çok öne çıkan bir oyunculuk görmedim şimdiye kadar. hoş ve komik kadın vesselam.
friends'in erken** bitirilme sebebidir kendisi. son zamanlarda artan şöhreti sonucunda "ben sonsuza kadar friends oyuncusu mu olacağım?" diyerek anlaşmasını bitirmek istemiştir. zaten yapım ekibiyle arasındaki sorunu 10. sezonda ne kadar az göründüğünden anlayabilirsiniz. ama severim kendisini. rachel green karakterini ondan iyi kim oynardı bilemiyorum.
friends zamanı pek sevmediğim ancak brad'den boynuzları yiyince pek bir sempatim oluşan aktris. hele de brad pitt angelina jolie ile mutlu mesut aile tablosu çizerken bu kızcağız yapayalnız idi falan çok üzülürdüm kendisine, sonradan justin theroux'u buldu ama onun da evlenmeye niyeti yok gibi sanki jen.

neyse, kendisi 2000 kuşağında birçok romantik komedide yer almıştır ancak nedense love happens, hele de the break-up'da pek bir beğenmiştim.
çok değil, daha dünkü serzenişimden sonra bugün evlendiği haberi medyaya düşmüştür.

http://www.tmz.com/2015/08/06/jennifer-a...

ne diyeyim arkadaşlar, fatgalcga evlendiriyor... darısı hepimizin başına!