kadınsılardan hoşlansam gider gerçek bir kadınla yatarım

kadınsı sevmeme, feminen olandan hoşlanmamaya yönelik formel bilimlerle açıklanması gereken kurtun aklına düşmüş taze kuzu hali.

kadınsı erkeğin kendince haklı bulduğu değersizliği üzerine, hetero imajlardan yola çıkarken; tam anlamıyla aranan erkeksilikle karşılaşamamanın yarattığı bu çıldırmışlık hali; bir anlamda her kadını potansiyel yatmaya elverişli bir kişiliğe de dönüştürüyor aslında. gerçek bir kadın seninle yatar mı onu da bir düşünmek lazım paşam.
'' kadınlardan hoşlansam burda olmazdım '' , '' kadınlardan hoşlansam eşcinsel olmazdım '' gibi örnekleri de olan, adeta toplumun düşüncelerinin bir özetini sunma telaşına giren erkeksi değil erkek gaylerin feryadı. bırak insanlar erkekten kadına uzanan skalada kendisini nerede görmek istiyorsa görsün, biraz nefes alsın, siz de kendinizi erkekliğinizle tanımlamaktan vazgeçin, zaten maskelere büründüğümüz şu dünyada. toplum çok mu dışlayıcı demeden önce kendimize bir bakmalıyız. renkler ve zevkler ayrı, bunları tanımlarken gökkuşağının hangi renklerini devre dışında bırakmaya çalıştığımız ayrı.