kafamyok

herşey şimdi başlıyor halam geldi. dünya güzeli halam. başımın üstünde yerin var. sefalar getirdin.
sözlüğe hareket ve renk katacağını umduğum yazar. *
hoş gelmiştir.
o bir assolist kimsenin düşünmediği incelikte düşünen detaycı ve sanatçı ruha sahip kişilik.
o'nun beyni kesinlikle bizimkinden farklı çalışıyor.
ayı sözlük sahaf festivali zirvesi sayesinde tanıdım, o ki twitterdaki kafamyok imiş. twitter vasıtasıyla zaten az çok fikir sahibiydim ama yüz yüze tanışmak çok daha büyük keyifti benim için. üretken bir zihni var, sözlüğe çok şey katacağına hiç şüphem yok. istanbula taşınması sonrasında şuan bir internet sıkıntısı çekiyor. yakın zamanda tekrar bizlerle olacağına eminim. yazmaya devam etmeli. tekrar bir araya gelmeyi umut ediyorum.
tecrübelerine dayanarak zengin koca hayalleri için doğru istikametin mersin olduğunu ağzından kaçırmış yazar. mersindeki olası nüfus patlamasının önüne geçmenin yollarını bulma konusunda da tecrübelidir umarım. mersindeki erkekler veriyormuş; ev, araba, ne istersen.
herkesi mersine yönlendiren ama kendisi tersine giden ne kadarda sempatik bir o kadar otantik yazarcan. sanirim rotayi istanbula çevirmesinin sebebi, bütün mersini yiyip bitirmis ve gözünü istanbula dikmis olmasi. sözlügümüzün akdeniz bölge koordinatörlügünün kendisine verilmesini, bir an önce istanbuldan uzaklastirilmasini istiyorum. yoksa ugruna çok kan dökülecek.
şehir efsanelerinin aksine biricik yiğeni 'ben'im istanbul'a yerleşmemden ötürü duyduğu üzüntüyle kendini istanbul'a atmıştır.
ne alakadır bilinmez aklıma harry potter serisindeki hayalet '' neredeyse kafasız nick'' i getiren yazar nickidir.
canım baştacım, buraya gelmeme vesile olmuş yazar.
adam gayet kafalıdır. hatta kafadır, muhabbetine doyum olmuyor. bir zirve olsa da yine muhabbet etsek. bana adana ve mersini detaylıca anlatmasını istiyorum cm cm hatta.

(bkz: bu neyin kafası)
tam 3 yıl aradan sonra tekrar online görmek ne hoş.

(bkz: neredesin sen)?
seni en seksisi yaptıracayız...
çizdiği resimleri görmeyi dört gözle beklediğim ressam yazarımız. zirvede o soğukta giydiği kot ceketiyle donarak öleceğini düşündürmüş lakin o sıcacık gülümsemesi ısınmasını sağlayıp ölmemiştir. *
aksam yildizi'nin george clooney'e benziyorsun diyerek kaldırdığı götümü mete özgencil'e benziyorsun diyerek yerle yeksan eden sözlük yazarı. teessüfler kafamyok! gideyim de iki şarkı sözü yazayım bari. firk firk...
evindeki devasa tablolara hayran kaldığım ressam yazar. birini çalıcam yalnız kafaya taktım. şu kaldırımlı sürreal olanlı. allahım ya rebbim sonunda san'at konuşabileceğim biri... oyş sakal keyfs.