kalp çarpıntısı

buna iyi gelen bitkiler ne, merak ediyorum. vitamin falan fayda eder mi acaba?
kalp çarpıntısına iyi gelen bitkiler nedir pek anlamam ama zaman zaman çarpıntı denilemeyecek sarsıntıda kalp atışlarım oluyor, benimki tamamen panik atak denilen illete bağlı olarak gelişiyor ve dil altı gibi alıştığım aspirin içmeden o çarpıntı en iyi ihtimalle 40 dakika en kötü ihtimalle 1,5 saat geçmiyor. günde 1 tane aspirin kanı sulandırarak kalpteki kanın pompalanma hızını stabil hale getirebiliyor. doktor tavsiyesinde denenmesini tavsiye ederim zira aspirin duyarlılığı olanları durduk yere öldürmeyelim şimdi.
ebenizin örekesi, amı vb. şeyleri yakınen hissetmemek için tam teşekküllü bir hastanenin kardiyoluğuna görünmek için yeterli sebepteki anormal vücut fonksiyonu. orgazmdan ya da heyecandan vs oluyorsa bilemem. neyse yine de böyle hallerde doktora görünmek akıllıca(!) olanıdır.
yaprak kıpırdamıyor, yüreğim öyle suskun..
milan treskavica'yı her gördüğümde yaşadığım durum.
(bkz:bir başlık nasıl amacından saptırılır)
ilk olarak kardiyoloğa görünmeli ancak günümüzde anksiyete bozukluğunun dışa vurumu sonucu oluşan muhtemel rahatsızlık. insanların 1. dünya savaşında yaşadığı kaygıyı biz günümüzde lise yıllarında verdiğimizden sağlıklı büyütemiyoruz nesillerimizi.