kıllı erkeklerin daha çok beğenilmesi

bu bir gerçektir.

eğer kılınız az ise 1-0 geridesiniz demektir.
kılları böyle aralayıp aralayıp öpmek, kendine koridor boyunca öpmelik yer açmak ve bu alanda ilerlemek... beni kıllı beylere emanet ediniz.
kıllıyım ve kıllı erkeklerin hastasıyım!***
hayatın bana köse davrandığı alan..
bağyansı rezbiyen olduğumu hissettirmiştir.


kılsa kıl maskülerlikse maskülerlik ama yok anacım bende şeytan tüyü var bir gelen bir daha dönmüyor..
yanlıştır. öyle olsaydı dolu fuck buddy'm olurdu.
kadınların " ıyyyyy kıllı adamadan nefret ediyuaaarrruaaaaaaaağmm " gibi söylemlerinin toplumun her kesiminde olduğu gibi iki yüzlü bir söylemdir. bunun dışında olaya bizim açımızdan bakacak olursak cazibesi tartışılmaz. fakat ne hikmetse artık kıllı adamlar " ben heteroyum ona buna gelemem " dese bile 4 duvar arasında her türlü kündeye gelmektedir.
avrupa'nın belirli bölgelerinde etkisi daha yüksek hissedilen gerçeklik. burada nasıl olsa kıllı adam bol. arz-talep meselesi işte.
kıl güzel bir şey.

ha, lumberjack modasının bir anda patlamasıyla alakası var mı durumun, var tabi.
bilinç altının, testesteron seviyesi ile ilişkilendirdiği durum. kıl varsa erkektir sinyalini alan bilincin altının elinizde patlaması ile tosladığınız sanal gerçeklik. * kel erkekler, kıllı erkeklerdir diye genellemek ne kadar doğru ise o kadar doğru. kıl ile erkek olunuyor önermesi şartlanma ile sabit kanımca. erkek erkektir. * akşam işten çıkınca kolunun altına ekmeğini alıp geliyorsa, kıllı ya da kılsız olmasının hiçbir önemi yoktur. * *