kız kavgası

saçı kısa olanın kazanma ihtimalinin yüksek olduğu kavgalardır. genelde erkek kavgalarındaki sıradanlık bu kavgalarda söz konusu değildir. küfür dağarcığınıza yeni küfürler kazandırma ihtimaliniz yüksektir.

bazı heteroseksüel erkekler için gelebilecek frikikler osbir malzemesi olduğu için '' çıksa da izlesek'' umuduyla kızları sürekli kışkırtırlar. acil ayırılması gereken durumdur.
genelde iki tarafın birbirinin saçına yapışıp yerlerde yuvarlanarak dügüm olmalarıyla ve onları ayıracak bir hayır sever beklemeleriyle son bulur ama bazı kadınlar çok pis kavga ediyor. saç çekmek değil bildiğin tekme yumruk girişiyorlar birbirlerine.*
akıllara sevda demirel'in hande ataizi'ne attığı osmanlı tokadını getiren başlık. ne dedin sen? şakkkk!
tırnak çizikleri en korktuğumdur. yumruk yemeyi tercih ederim.
hele ki videolarını izlemek müthiş eğlenceli oluyo. kızların devamlı birbirlerini yalandan pohpohladıkları, ay çok güzelsin, saçların çok güzel olmuş, neyse şekerim muhattap olma türü lafların altında aslında neler yattığını çok rahat görebilirsiniz. gözlemlediğim kadarıyla türk kızlarını genelde ayıranlar oluyo ve saç kenetlenmesi söz konusu ama yurt dışında sanki eğitimini almış gibi dövüşüyolar. saçlar toplanıyo, muhtemel br kenetlenme ihtimaline karşın saç yerine yüze çalışıyolar ama işin bokunu çıkarıp çok acımsızlaşadabiliyorlar...
arama motoruna yazmamla birlikte zamanının fenomeni bir videonun karşıma çıkmasına neden olan kelime dizisi.
bir erkek kavgası olmasada çok zevklidir. japon mangalarındaki gibi kızların dövüşürken "kya" tarzı sesler çıkarığını duymak mümkündür. genelikle dövüşürken çok konuşulmaz bu "kya" narası dışında çünkü meşguller. küfür ve akrabalık bağları kavga ayrılırken ve bitiminde gerçeklerşir ve bundan sonraki psikolojik, soğuk, stratejik savaş kesinlşle daha sikintidir. kızlar erkeklerden daha kinci olabilirler. kazanmak için kaideler:
1. kalıp meselesi her şey değildir. kürdan kadar kızın 1.71 boyda 69 kilo olan kankamı dövdüğüne tanık oldum kız beni bile dövücekti.
2. saçı ilk asılan avantajı eline alır ve biraz da aklı varsa kazanır. (tekme yumruk kombineleri kullanılarak yapılan kavgalara ancak ecnebilerde rastlarız.)
3. saçın kısa olması sanılanın aksine avantaj değildir. kısa saç çekildiğinde daha çok acır kesinlikle, köke daha yakın olduğu için acıyı daha çabuk ve yoğun yaşıyorlar sanırım.
4. tırmıklar yırtıklar her zaman kullanılmamalıdır. zira gözlemlerime göre saldırıya uğrayan rakip daha da hırçınlaşmaktadır. bu yüzden rakip iyice yorulduktan sonra kesme biçme budamaya başlayın.
5. yüze bilhassa öldürmeyecek şekilde yüze ve kafaya vurulan darbeler rakibi sersemleştiri güçten ve zamandan tasaruf ederek daha kolay kesebilirsiniz.
5. göğüs ve bikini bölgesine dikkat. öldürmeyecekseniz tabi.
(bkz: kaynak götüm ) diyebilirm ve lisede sınıf mevcudumuz 24 kız 7 erkektik.